Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyobb mellű lányok Ti hol...

Nagyobb mellű lányok Ti hol vesztek melltartot?

Figyelt kérdés

Szisztok!

Még fiatalabb vagyok, most tartok ott hogy már talan nem fog nőni a mellem. Vagyis remelem.

Szoval mindig sikerült rossz melltartót vennem valahogy regebben. Talan 1-2 ev mostmar hogy sikerult rendes melltartot talalnom mikor kulfoldon voltam egyszer.

Na igen azota voltam megegyszer es mindig vettem 2x3 darabot de ez nem megoldas. Keresem, kutatom a boltokat de nem igaz h mindenhol a D-s kosar a legnagyobb!

Nem vagyok nagyon vekony azert, de mondhatni normal alakom van ezert meg az se h nagyobb kormeru a melltartom es akkor nagy a kosar.

Egyebkent 80 F-es melltartot keresnek.

Nagyon nagyon koszonom a segitseget mert mar tenyleg nem tudom hol talalhatnek.



2020. júl. 26. 17:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ertem ertem 😂
2020. júl. 27. 00:03
 12/12 anonim ***** válasza:
Nézz szét az angol eBayen is! Az itthon 10+ezres melltartókat sokszor olcsóbban is megtalálod, vadiújakat. Én sokat vettem már onnan. Vannak jó lengyel márkák itthon is, azokat pedig az adora webshopon vagy az astratex webshopból rendelem, csak ott érdemes egy kosárral nagyobbat venni. Ha nem jó, van visszaküldési lehetőség :) Nekem 80H, szóval 80J-t szoktam pl rendelni.
2020. júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!