Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki mennyi idő alatt szokta...

Ki mennyi idő alatt szokta meg a tanga pántját a fenekében?

Figyelt kérdés

Egy ideje tangát hordok, kb jó 2-3 hó. Néha nem tűnik fel hogy a fenekemben van, de általában mégis. Van több fajta tangám is. Amelyiknél vékonyabb a hátsó pánt annál úgy vettem észre hogy könnyebben "nem érezhető".


Sok időbe telik mire úgy megszokom hogy fel se tűnik szinte hogy ott van többé? Vagy ez ilyen is mard aztán ehhez kell hozzászokni?:D


2020. júl. 27. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta tangát hordok, már nem is érzem hogy ott van, úgy emlékszem nem volt nehéz megszokni.
2020. júl. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
10 éve tangát hordok, egy idő után hozzá szoksz, bár nekem mindig is ez volt a kényelmes viselet. Ha neked kényelmetlen, ne kényszerítsd magad bele.
2020. júl. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2 hét
2020. júl. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Par nap.
2020. júl. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Pár hónapig gyötörtem magam vele régebben, de aztán feladtam. Én nem bírtam megszokni.
2020. júl. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzed a pántot, akkor kicsi rád a bugyi :( Tapasztalat. A méretem az s és az m között lenne, az m-es már nagyon lecsúszik :/
2020. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Nekem már az a furcsa ha épp nincs a tanga pántja a fenekemben.
2020. aug. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Ez részben tanga függő is. Fiúként amikor először hordtam tangát, nagyon furcsa volt, de nagyon izgi is. :) Amikor elkezdtem folyamatosan tangát hordani akkor kb 1-2 hét kellet hogy már ne vegyem észre minden percben, hogy tangában vagyok.


De vannak olyan egészen szűk tangáim amiben a mai napig érzem hogy tangában vagyok. De ezekben pont ez a jó, hogy megadja ezt az izgi érzést. :) Én igazából szeretem nagyon amikor érzem hogy ott van a pántja a fenekemben, emiatt sokszor hordom ezeket a nagyon szűk fazonúakat is. A sima normál méretűeket viszont már észre sem veszem hogy rajtam van. :)

2020. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Először nagyon furcsa volt, és állandóan a nadrágomba nyúltam húzogatni a pántot a fenekemből de aztán feladtam és nem törődtem vele hogy bevág. Most már pedig az lenne rossz ha nem tangát hordanék annyira megszerettem. Körülbelül két hét alatt teljesen megszoktam.
2020. aug. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor ereztem hogy bevag es nagyon kenyelmetlen volt. De amikor raereztem hogy igazitsam magamon akkor 1-2 nap alatt megszoktam.
2020. aug. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!