Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok nekem segíteni?

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

A H&M-ből szeretnék rendelni egy nadrágot. Vidéken élek és itt nincs sok lehetőség ahol vásárolni tudnék. Segítséget szeretnék kérni, mert félek, hogy elrontom a méretet. 99% pamut és 1% elasztánból készült a farmer, 174 cm és 68 kg körül mozgok, 38-as farmereket szoktam hordani. Úgy tudom hogy a pamut nem igazán nyúlik, ezért attól tartok, hogy a 38-as kicsi lesz. Esetleg akinek hasonló anyagból készült nadrágja van? vagy netán ilyen mint amilyet én szeretnék vásárolni az tudna nekem segíteni?

Erről a farmerről lenne szó: [link]



2020. aug. 1. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Megrendeled, max visszakuldod es kersz masik meretet. Ingyenes ugy is, ha jol tudom.
2020. aug. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ugyanilyen farmerem van csak nekem a feketeben.

nekem 38as a meretem mindenhol ahogy latom neked is szoval szerintem nem lesz kicsi😅

2020. aug. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!