Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Másokat is idegesít, ha látni...

Másokat is idegesít, ha látni a kirajzolódó melltartót a pólón keresztül? Ki milyen melltartót hord?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar.

Keresem a megfelelő melltartót, és a megfelelő anyagú pólót.

Melltartóból ha egy sportosabb van rajtam, azt is simán látni, plusz még le is nyomja a kis mellemet, így még kisebb lesz oldalról nézve.

Sloggi melltartót is próbáltam, nem voltam elragadtatva, az olcsóbb sportmelltartó is tudja ezeket. A sloggi pedig 16ezer. Vagy a tescos f&f márka.

A pólók pedig olyan gagyik, túl vékony anyagból vannak szerintem. Mi lenne ha még kövér is lennék?! 😂 (Igazából pont jó alakom van, nem vagyok vékony)


Pólókat hol vesztek? :) Vettem az orsayban párat, de ezek is elég gagyik... lehet nike kellene... annak viszonylag jó az anyaga, csak sajnos nincs sok színválaszték 😟



2020. aug. 2. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Nyugodt legyél kérdező hogy jönnek a kommentek a pasiktól hogy "engem nem zavar mert szeretem a mell és a kemény bimbók látványát, maradjon úgy! Minden férfi imádni fogja" xD

Egyébként sportmelltartót csak ritkán veszek fel, akkor is, ha edzőterembe megyek, vagy furok, itthon erősítek, máskülönben meg nem.

Az Invázióból és a TESCO-ból is veszek pár olyan melltartót, ami viszonylag jó anyagból van összeállítva és nem engedi kirajzolódni a mell alakját és nem üt át rajta a bimbód.

Márkásabbakra se nagyon mernék megesküdni, mert köztük is van ugye gagyi, hiába drágább.

2020. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tezenisben vettem sima basic, varrás nélküli melltartót. Fekete, fehér, Bézs színekben. Tökéletes, semmi nem látszik át, sima fehér póló alá is fel lehet venni.
2020. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, amíg nem extrém mértékű, de fehér póló alá nyilván nem veszek sötét melltartót meg ilyenek. Mondjuk az én felsőim többsége nem átlátszó, pláne a “gagyi” Orsayből valók, na azok pont kifejezetten elegáns darabok. Soha nem volt, hogy ne tudtam volna átlagos fast fashion boltokból olyat venni, ami eleget takar és a nők jelentős része szintén ezekből öltözködik, mégse látom, hogy ez a probléma olyan sokuknál fennállna. Valamit rosszul csinálsz.
2020. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Engem inkább az, ha a csipke kidudorodik a pólón át. Jó ideje már csak bralettet meg sportmelltartókat hordok. Kényelmes, nincs benne szivacs, nem látszik át.
2020. aug. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

melltartóból Hilfiger, Calvin Klein, Guess

pólókból pedig szintén a Calvin Klein illetve Hilfiger amiből sokat veszek de szoktam még Armani, Karl Lagerfeld, champion pólókat is venni.

2020. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem zavaró dolog ez. Az sem mindegy mekkora a cicid. Ha nagyobb, hagyd a divatmárkákat, sokkal jobban jársz rendesebb fehérneműmárkákkal, azok legalább tartanak is és odafigyelnek a megfelelő szabásra.
2020. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!