Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A csipkés melltartó az szexuál...

A csipkés melltartó az szexuális eredetű? Mármint amin van csipke, és mondjuk felveszi egy 16 éves lány, akkor róla mit gondolnak?

Figyelt kérdés

2020. aug. 2. 19:03
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
44 szavazat
 1/8 anonim válasza:
5%
Adnám ezt a kombót.
2020. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatom előtt is viseltem csipke melltartót vagy bugyit. Egyszerűen szép és jól érzem benne magam.
2020. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Általában nem látja senki a melltartódat, csak az, akivel lefekszel. Tehát mégis hogy gondolna bármit az utca népe, ha nem is látnák, hogy csipkés van rajtad?

Egyébként pedig mindenki olyat hord, amilyen szeretne. Az, hogy éppen csipkéset vesz fel valaki, SEMMIT nem jelent.

2020. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az.. inkább divatos, kinek, mi a trendi.

Én speciel szeretem viselni a csipkés fehérneműket, de a sima fazonút is felveszem ha éppen az akad a kezembe.

2020. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tesin nem kell átöltözni szerintetek? Vagy az utcai ruhámba büdösödök be?
2020. aug. 2. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Ja, hogy a lányok véleménye érdekel? Szerinted a lányok egymás melltartóját nézegetik, és csóválják a fejüket, hogy “ez a Kati már megint csipkés melltartót vett fel, mekkora égés”? :D

Bocsi, de tényleg nem értem a problémát. És tesire is járok, és edzeni is, nyilván látjuk egymás fehérneműjét, de senki nem szólt még be senkinek, és alapból kb. a lányok 90%-án szoktam látni csipkés melltartót, úgyhogy az ég világon semmi különös nincs benne.

2020. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Fiúk, SENKITŐL NEM KÉREK privát üzit!
2020. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi fura nincs tesi öltözőben a csipkés fehérneműkkel. Kb a lány osztálytársaim fele mindig olyat hord, és a többieknél is megesik. Kollégiumban sem fura. Összesen két fajta megjegyzés fordul elő ezekkel kapcsolatban más lányoktól. A "hú de jól néz ki, hol vetted?" illetve, ha nagyobb mérettel vagy meglátva, és látják úgy a melltartód, hogy nem rajtad van, akkor meglepődnek, hogy mit tudom én, nem gondolták volna hogy ekkorát hordassz🤣

De egyébként semmi gáz nincs vele. Általános iskolában se szólnak meg, pedig azért nem jó helyre jártam. Gimibe meg azért normálisabb emberek vannak többnyire.

2020. aug. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!