Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Párom(29/n) mostanában többszö...

Párom(29/n) mostanában többször mondta,hogy nagyon szeretne más stílusban öltözni. Érdekes,mert eddig inkább laza stílusban öltözködött. Más nőknél is van ilyen stílusbeli váltás?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre. Nekem tetszik konkrétanCsak eddig soha nem öltözött ilyen stílusban. Ezt a linket is ő mutatta:


[link]



2020. aug. 8. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy pár ilyen stílus váltás. Nem azért mert csaltam vagy bármi ilyesmi.
2020. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ember változik, néha kell egy kis megújulás. :)
2020. aug. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is pont most gondolkodom stílusváltáson
2020. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a nők elégedetlenek az életükkel, akkor sokszor a változtatást a külsejükkel kezdik. Új hajszín, új ruhák, új élet. De általában ez nem túl maradandó, hosszútávon nem tudjuk levetkőzni saját magunkat. Most én dönthetnék úgy, hogy farmer-póló helyett szexi csaj leszek miniszoknyában és tűsarkúban, de hosszútávon halál lenne abban munkába járni és dolgozni.
2020. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Arról nincs szó, hogy mindig elegánsaba járna csak ezután. Valahogy rákattant az elegáns női ingekre. Mindenesetre tényleg jól áll neki.
2020. aug. 9. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!