Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen nadrág...

Szerintetek milyen nadrág méret lehet jó nekem a Bershkából?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a helyzet, hogy nem tudom eldönteni milyen méret lehet nekem jó, egy jogger nadrágról van szó, aminek ugye pont az a lényege hogy nem tapad rád, és ilyet nem igazán szoktam vásárolni úgyhogy kicsit gondban vagyok. A Bershkából egyébként 5 nadrágom van kb., abból 4 36os, egy pedig 34es amit még tavaly vettem, ezek viszont mind skinny farmerek. Elég vékony vagyok, a derekam meg főleg, a vádlim is nagyon vékony és a mérettáblázat szerint nekem a 34-es nadrág a jó, pedig mint mondtam, eddig szinte minden nadrágom 36-os, legalábbis amiket legutóbb vásároltam, és nem akarom hogy túl kicsi vagy túl nagy legyen, tehát nem tudom melyiket kéne választani. Szerintetek? Az számít, hogy az eddigi nadrágok mind 36osak voltak, és olyan kell, vagy mivel más a szabása, kicsit bővebb, lehet hogy túl nagy lenne rám minden téren, és egy mérettel kisebb kellene?

16/L :)



2020. aug. 10. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szabadidő ruhából mehet egy számmal kisebb, az nem olyan, mint a farmer. Pláne, ha a szabása is bővebb. A gumis derék eléggé tágulékony, jó lesz a 34es.
2020. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2020. aug. 10. 10:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Erről a nadrágról lenne szó. :)
2020. aug. 10. 10:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt egyébként ugyanúgy suliba meg városba hordanám.
2020. aug. 10. 11:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ilyenre számítottam. Szerintem pedig a mérettáblát vedd figyelembe. Elég magas derekú. Mérdd le a derekad és keresd ki az alapján a méreted. De szerintem csak jó lesz a 34es.
2020. aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!