Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért érzem azt, hogy a...

Miért érzem azt, hogy a karcsú nőknek szinte minden jól áll, a ducibbaknak meg nem?

Figyelt kérdés

Pl. Itt egy link, ebben a videóban két különböző alakú hölgy próbálja fel ugyanazokat a ruhákat. Szép a duci is meg minden, de egyértelműen jobban áll a karcsún a ruha. Ez miért van? Miért tűnik egészségesebbnek egy karcsúbb nő? Előrebocsátom, mindkettőt szépnek tartom.


[link]


2020. aug. 10. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez a nő a videóban nem kacsú, hanem átlagos kategória. Személy szerint azt mondanám, hogy az átlagos testalkaton áll jól minden, és nem a vékonyon vagy ducin.
2020. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Mért a vékony lányok a szépség ideálok így nem meglepő hogy jobban áll rajtuk..

Fogyni kell vagy pedig olyan ruhákat venni ami teltebb testalkatra paszolnak

2020. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

dehogy áll jol rajtuk minden, én is vékony vagyok 178 54 kiló

ceruzaszoknya, lovaglónadrág,legtöbb börnadrág stb. borzasztoan fest rajtunk :D

2020. aug. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
a videoban mind kétt nö husika lol
2020. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Ez a nő messze nem vékony
2020. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Mert az alapján alkotsz véleményt, hogy mit vagy hajlandó meglátni.
2020. aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy ennyire felfognak háborodni az emberek. Nem mondtam, hogy sovány lenne a szőke lány. Hanem karcsú. Ugye a karcsú azt jelenti, hogy arányos a melle, csípője, feneke. A sovány az én fejemben, meg azt jelenti, nincs melle, lapos a hasa, vékony a combja. A duci pedig nagy mell, nagy popsi, párnás has, nagy comb. Leírtam, hogy mind kettő szép. De én úgy hiszem ezek a “divatosabb ruhák” inkább a karcsú lányokon áll jól. Most példaként a szőke. Szerintem ezeket alapból “normál” súlyúakra tervezik. Max gyártanak belőle nagyobb méretet. Viszont ez nem jelenti azt, hogy jól is fog állni egy másik testalkaton. Aki meg privátba irogat, hogy milyen testalkatom van annak, üzenem, hogy teljesen átlagos férfi alkatom van.
2020. aug. 10. 19:16
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
A karcsú nálam azt jelenti, hogy nincsen rajta 1 gramm felesleg sem, a két csaj közül az a szőke épphogy nem kövér, a barnán pedig elég sok plusz van. Mielőtt valaki belém kötne, én most kb. annyira vagyok elhízva, mint a barna lány. A videóba csak belenéztem, de jópár olyan ruhát vettek fel, ami egy kövérebb nőn nem áll jól. pl. fehér derékig érő póló, derékig érő farmerrel, ez minden plusz kilót "gyönyörúen" megmutat. Olyan érzésem van, hogy a szőke csaj égetni akarta a barnát, meg akarta mutatni, hogy ő a szebb.
2020. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Karcsú nálam az amit te soványnak írtál: lapos has,vékony combok,kicsi mell. Az a szőke lány még épphogy normál,a másik már kövér. Nyilván az egészségesebben állnak jól a ruhák, mert jobban is néz ki
2020. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Ezt jelenti a karcsu szo, csak ra kellett volna gugliznotok:


karcsú (melléknév)


Derékban vékony (személy, alak), amely magas vagy középmagas, nyúlánk, nem testes, de nem is sovány.


Tehat nem velemeny kerdese, hanem van ra meghatarozas. Nagyon szivesen mindenkinek.

2020. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!