Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy nem gáz...

Miért van az, hogy nem gáz nőként férfi ruhákat hordani, de gáz férfiként női ruhákat?

Figyelt kérdés

Miért kell genderizálni a ruhadarabokat és miért van az, hogy, ha egy nő férfi részlegen vásárol vagy férfi ruhákat hord az tök jó ,legyen az ő dolga mit hord és ezaz csajszi haj rá:), de ha fordítva teszi egy férfi akkor az már "b*zis", homár. Holott szerintem még mindig nincs semmi köze a szexualitáshoz, a viselkedésnek főleg nem a ruhadarabokhoz.


Egy nő lehet férfias mert az nem baj addig persze amíg nincs 70 centis karja meg bajsza mert utánna már őt is elítélek pedig szerintem azt se kéne, de ha egy férfi kicsit sem felel meg a "férfias" elvárásnak akkor egyből b*zi, meleg, transz? De amúgy az, ha az akkor ne aggódjon, mert ma "már elfogadják". Szerintem ez annyira szánalmas, hogy másokat sértenek ezzel vagy hátráltatnak, hogy kibontakozzanak és úgy éljek az életüket ahogy szeretnék.


Persze most nem arra gondolok, hogy cérna vékony tűsarkúban és feszülős ruhában és csili Vili sminkkel járkáljanak a ferfiak, hanem mondjuk egy egyszerű szoknya vagy egy folt eltüntető smink "az miért probléma"? Vagyis amikor valaki "viccből, fogadásből, színész, meleg" akkor nincs probléma, de heteronak már nem vallhatja magát mert ilyet csinál?


Nem inkább az férfiasabb aki képes ilyet megtenni, hogy nyílt utcára menjen, mert nem kimer állni magáért, mintsem az akinek "minden b*zis"?



2020. aug. 11. 15:07
A kérdező szavazást indított:
Szerintem se kéne nemhez kötni az ilyet
Szerintem csak a skótoknak szabad mert az HaGyOmáNy
Pusztulás a melegekre
Szerintem nem férfi aki ilyet tesz a nők pedig azt csinálnak amit akarnak
Nekem mindegy
66 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
94%

Hát nem tudom, én is kaptam már meg hogy gáz genderfluid igénytelen leszbi vagyok amiért van 1-2 férfi pólóm.

Én nem értem hogy miért ennyire izgi pár ember számára, hogy milyen szövetdarabokat húz a testére valaki.... Nem tökmindegy? :D

2020. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
96%

Ilyen intoleránsak az emberek jó része. Olyan mintha az emberek zöme vallási nevelést kapott volna vagy egy kommunista társadalomba szocializálódott volna.

Amúgy én az árral szemben úszom néha, még ha kapok beszólásokat is.

2020. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
De nyitnak valaha majd az emberek vagy ez tabu marad örökre?
2020. aug. 11. 16:57
 4/41 anonim ***** válasza:
95%

Sosem homogén egy társadalom, munkahely, iskola. Vannak az egymást majmolók és akik a saját elveik, stílusukat követik. Nyilván szabadidőmben jóval lazábban öltözhetek, mint munkahelyen, alkalmi összejövetelen.

De a legtöbb ember a saját magából indul ki, és abból, hogy ha sokan hasonlóan öltöznek, akkor az a normális.

2020. aug. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
90%

Ha egy nő konkrétan férfi ruhákat hord, akkor a nőt is megszólják.


Egyébként csak azon gondolkozz el, hogy a férfias nőnek a szinonímája a csúnya nő legtöbbször. A férfiak legalábbis gáznak és csúnyának tartanak egy férfias kinézetű, férfi ruhákba öltözött nőt. Tehát mindkét nemet megszólják emiatt.

2020. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
96%

Engem nem zavar, hogy ki mit hord. A fiús lányok szerintem vagányak, én is hordok fiú ruhákat, és bejön. Például férfi póló szoknyával és ilyenek. Tehát nem vagyok ettől "fiús", mert nekem így tetszik magamon, máson meg szerintem jól áll a full "fiús" szett, de magamon nem szeretem

Egyébként pártolnám, ha ez a női ruha férfin is elfogadott lenne. Jelenleg csak néhány feminimebb meleg meri bevállalni, de még ők se nagyon. És amúgy fun fact én a társadalom szerint lányosabb stílusú pasikra egy fokkal jobban bukok, viszont mivel jelenleg annyira nem elfogadott, mindig ha találok ilyen srácot, aki teljesen bejön, arról kiderül, hogy meleg, vagy biszexuális, de a pasikat kedveli jobban. Szóval thnx társadalmi nyomás...

Egyébként nem értem miért ártják az emberek bele magukat mások stílusába. Ha a szomszéd Peti szoknyát hord senkinek nem árt vele. Akkor miért kell megszólni?

2020. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
80%

A férfiak lettek mutyik!

Ennyi.

Miért kell egy férfinek engedélyt kérnie, hogy ezt vagy azt magára aggasson?

Teszem azt combfixet szoknyát pillangós masnis toppot?

Mert megszólják ami ugye szabad mivel szólásszabadság van...

Semmi probléma nem lenne ha mondjuk ilyen esetben a fejére vágna, hogy a talpa kicsattanjon de ugye ez tilos.

Szóval erővel nem lehet valaki alfa manapság vagy férfibb egy férfinél.

Régen hordhattak selyemharisnyát, szoknyát ruhát igazából amit csak akartak mert attól nem lett valaki férfiatlan.

Egyébként férfi vagyok és nyáron irígykedem amikor a nők ipyen lenge ruhákban meg szoknyákban mászkálnak.

Én is kiszellősztetném a tojásokat de akkor ugye már homár leszek hiába vagyok nős és nem érdekelnek a férfiak...

Ugye ha arcon csapdosnám akkor már nem lennék férfiatlanabb de nem szabad.

Ezek fényében marad, hogy a homárok valamennyit segítenek a ruhatár bővítésében manapság már pl simán elfogadott a rózsaszín felsőruházat is...

2020. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Sajnos igazad van hetedik. 2020-ra odáig jutott az emberiség, hogy egymástól tartunk és félünk és nem merünk kimondani vagy megtenni olyan dolgokat melyeket lehet a másik is megtenne csupán mert félünk hogy emiatt negatív megkülönböztetésben részesülünk akár a társadalmi magánélet vagy a munkahelyi életben. És persze aki azt mondja, hogy ő egyáltalán nem érdekli mások véleménye azok is vagy függenek valamennyire másoktól bármilyen téren vagy mindenki utálja őket mert eltérnek a közvélemény által helyesnek vélt normától.
2020. aug. 11. 19:45
 9/41 anonim ***** válasza:
39%

Engem ne soroljatok a többi mutyi balfhasz bátortalan közé akik egymásnak akarnak megfelelni és nem veszik észre hogy színte egyenruhában vannak.


Üdv. A harisnyás férfi!

2020. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
92%

A legtöbb ember csupán ösztönlényként tekint a ffiakra, még a ffiak is egymásra.

Azaz neki 18 éves korára tökéletes adottsággal, kinézettel, farokkal, jó fizetéssel, jó kisugárzással kell rendelkeznie, ha egy nő családot akar alapítani, akkor ő alkalmas legyen rá,mint normális pasi.

Minden igazából ehhez kapcsolódik, ezért nincs nagyon lányos öltözködő pasi, ezért van, hogyha egy kamasz, huszon éves szűkebb farmert hord vagy titokzoknit, akkor homárnak nézik.

2020. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!