Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A főbb sportos divatmárkákat...

A főbb sportos divatmárkákat (Adidas, Nike, Puma, Fila) "szabad" együtt felvenni?

Figyelt kérdés

Pl Nike Air Force-al illik/nem illik a tipikus adidasos nadrágot venni (tehát aminek az oldalán lefut a három párhuzamos csík), illetve egy Puma felsővel, aminek a mellkas részén kicsibe írja a márka nevét?


Gondolom ha nem látszik a logo neve egyáltalán, akkor tárgytalan a kérdés, inkább arra vagyok kíváncsi, hogy nálatok mi a határ, mi az ami már túl sok és csak magamutogatásnak tűnik?


Kérlek olyanok válaszoljanak, akik szeretik is ezeket a márkákat hordani, tehát úgymond benne vannak ebben a stílusban.



2020. aug. 17. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bár nekem sose volt ilyesfajta márkás cuccom, de tesiórán sokat láttam. Szerintem egy adott márkájú cipő egy másfajta márkájú pólóval okés. De ahogy említetted, a nike cipő nagylogós adidas gatyával lehet sok lenne. Szerintem, ha az egyik terméken a márka nem nagyon nagy, akkor felvállalható. Ez csak saját vélemény!(ha neked csak ezek a cuccaid vannak, nyugodtan vedd fel őket így, de nem mindenképp lesz az a legszebb szetted)

2020. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Idétlen ül néz ki.
2020. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vedd fel, nem fogja érdekelni az emberek többségét.

Én sokszor hordtam edzésen Nike cipőt, Puma zoknival, Adidas gatyaval. Kutyát nem érdekelte. Nyilván utcára Nike cipő és nagy Adidas logós zokni, azt én is kihagynam.

2020. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
sportolashoz szerintem okes, nekem nike futo cipom van es fel szoktam venni puma poloval. De simán utcára ne:(( nagyon idétlenul nez ki egy feltuno markajelzesu nike cipo harom csikos adidas kardigannal. VISZONT szerintem vannak amik elfernek egymas mellett szerintem egy feher nike air force 1-t siman fel leheg venni adidas kardiganhoz vagy nadraghoz (a harom csikoshoz) vagy peldaul a vans cipoket is lehet kombinalni mas markakkal de ez azert van mert azon nincs 5m-es logo. Peldaul egy adidas superstar cipo a harom csikkal az oldalan hulyen nezne ki egy nike logos leggingsel, szoval nem mindenre érvényes hogy nem lehet keverni oket, de át kell gondolni hogy ne nezzen ki rosszul
2020. aug. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nincsenek nagy logos cuccaim, önmagában is idétlennek tartok egy sima fehér pólót, amin elől nagyba írja a márka nevét, csak kíváncsi voltam ilyen kisebb, oldalt megjelenő márka neves cuccokat lehet-e kombinálni.

2020. aug. 19. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!