Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mi áll jól egy fiún?

Szerintetek mi áll jól egy fiún?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy mondjuk baggy jeans, slim, skinny, carrot fit vagy melegítő áll jól, pólók közül a színesebbek egyediek vagy a fekete, fehér sima egyszínű mondjuk piros póló. Pulcsik közül a hoodie vagy a sweetshirt. Vagy bármi(ezekkel a példákkal azt akarzam bemutatni hogy mikre gondolok) de hogy nektek mi tetszik ha egy tinédzser fiú mit hord. Előre is köszi. (csak mert mindjart suli és új suliba megyek [kilencedik] és változtatni szeretn~k az oltozkodésemen)

2020. aug. 23. 21:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja amúgy, ha ilyen össze visszán vannak megfogalmazva a mondatok akkor bocsi, este van.
2020. aug. 23. 21:13
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkiek más jön be, de szívesen le írom ami nekem tetszik.


Cipők:

Tornacipő (fekete, sárga vagy piros)

Bakancs


Nadrág:

Sötétszínű (nem szaggatott) farmer

Meleg időben farmer rövidnadrág

+öv (szerintem az ferfias, de nem ilyen giccses, hanem sima fekete bőr, fém csattal)


Felsők

Egyszínű pólók (fekete, szürke, kék, sötétzöld, sárga)

Hosszúujjú ingek (egyszínű vagy kockás)


Pulóver/kabát

Igazából akármilyen sötétszínu pulóver amin nincs cipzár

Bőrkabát/elegánsabb szövetkabát


Egyéb

Tetszik még a svájci spaka, a "suttyósapi" ha illik az adott ruhához, és ami nagyon bejön az a nyakkendő.



Egy lány, aki most lesz tizedikes.

2020. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a garbó tetszik férfiakon, de én egyetemista vagyok.
2020. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán nézem csak ne legyen papagáj színű meg a falra mászok a maci naciktol. 16l
2020. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Xddd, köszi a válaszokat
2020. aug. 24. 10:28
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
A farka?
2020. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziaa

nekem fiukon mindenfele nadrag tetszik csak a skinny jeans nem xd

De hogy mondjak peldat egy fekete vagy kek egyenes szabasu farmer (nem tudom mi a neve) szoval ami nem testhezallo.

Poloknal meg az egyszinu fekete vagy feher mindenkepp jo valasztas nem muszaj markasnak se lennie es mondjuk egy szeldzsekivel vagy farmerkabat is jol nez ki ami kicsit oversize

Cipoknel a bakancs tetszik vagy sportcipo.

2020. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igaziból ma mentem be vásárolni az árkádba, de a végén a turiban kötöttem ki. Hasonlókat vettem, hát hátha nem fognak kiközösíteni az osztálytársaim és nem fogja mindenki azt mondani amikor meglát hogy FÚj oT eGGy BúZi XDDDDD
2020. aug. 28. 20:29
 9/9 anonim ***** válasza:
A fekete fehér outfitek a legjobbak ;)
2020. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!