Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ahogy jönnek a hidegebb...

Ahogy jönnek a hidegebb napok, tervezek vásárolni egy 70 denes kopressziós harisnyát. Megéri 23 éves férfiként hordani? Mennyire néznek ettől melegnek?

Figyelt kérdés

Hetero vagyok, nincs közöm a melegséghez, sőt mi több nem a kényelem miatt hordanám, hanem a hideg ellen. Pamut harisnya kényelmetlen nem bírja a lábam elviselni. Viszont kompreszió harisnyát vettem, ez úgy látszik bevált. Nem fázok benne.


Elítélnétek ezmiatt valakit, aki csak a hideg miatt veszi fel?



2020. szept. 2. 00:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
Hova fajul ez a világ..mindegy èn nem ítèlkezem :)
2020. szept. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Neked a hidegbe nem fagy ki a valagad?


Mégegyszer írom: Hideg miatt hordanám.

2020. szept. 2. 00:14
 3/21 anonim ***** válasza:
37%
De! De a vastagabb nadrágról mèg nem hallottál? :)
2020. szept. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ok. De az úgye tudod hogy lábról fázik fel az ember? A harisnya ami egészségügyi harisnya az pontosan melegíti az alsó végtagjaimat. Bocs de hihetetlen hogy a hideg ellen se tudok felvenni ilyent, mert mindjárt buzurnyáknak néznek. Fagyon ki a belem???? Nem fétises vagyok! Nem meleg! Nem kényelem miatt! Hanem évek óta ez problémát jelent a hidegebb napokon hogy majdnem szét fagyok. De tudod mit? Mindenki magának öltözik! Nem női harisnyát hordok! Hanem komressziós harisnyát, azaz gyógyharisnyát
2020. szept. 2. 00:25
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

Szoknyában jársz? - hosszú szárú nadrágban nem látszik, mi van alatta.

.

Úgy öltözz, ahogy neked jó, ha akarsz, divatosan és másoknak megfelelve, vagy pedig ahogy neked jó és célszerű.

2020. szept. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
12%
De,hol és mikor van nálunk olyan hideg,hogy egy "férfi" harisnyára szoruljon,mert annyira fázik?Hát nem tudom...
2020. szept. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%

Lehet venni jeger alsót!

Katonai az jó cucc!

Próbáld ki!

2020. szept. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%

Nekem a férjem kint dolgozik. Hát még ő sem állt elő ilyen béna ötlettel.

Jéger alsót hord.

2020. szept. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Bocs! De most nem rég néztem a hőmérőt és 13 fok van. A lakás hideg. Meglepődsz! A kályhába begyújtottam. Lehet hülyének nézni de már nem nyár van. Lesznek még jó idők, de elment már az igazi nyár
2020. szept. 2. 06:41
 10/21 anonim ***** válasza:
53%

Van férfi aláöltözet, jégeralsó.


[link]


Ha ennyire fázós vagy, akkor hajrá. A kompressziós harisnyát meg hagyd azoknak akiknek szüksége is van rá.

Amúgy 13fokban hosszú nadrág + zokni+ zárt cipő és nem fogsz fázni.

Nyitott szandálban járok, és életemben nem fáztam még fel, pedig, kapaszkodj, télen mínuszban is hordok szoknyát ruhát vékony harisnyával....

Kicsit az az érzésem, hogy csak azértis harisnyázni akarsz, nem másról szól ez a kérdés.

2020. szept. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!