Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk szerintetek kényelmes a...

Fiuk szerintetek kényelmes a női farmer?

Figyelt kérdés
Valaki hord közületek női farmert ? Esetleg tangával? Ha van tapasztalatod leirod kérlek?

2020. szept. 2. 11:05
A kérdező szavazást indított:
Kényelmes
Kényelmetlen
Tangával kényelmes
Bugyival kényelmes
Franciával kényelmes
36 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Beteg...
2020. szept. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Sokkal kényelmesebb mint amikkel minket férfiakat kínoznak a mocsok gyártók, puhább, jobban nyúlik és tartósabb pedig vékonyabb.

A férfi nadrágok otrombák durva az anyaguk nem nyúllanak annyira.


Fecskével hordom őket, és a női osztályon mindég nagyobb a választék.

2020. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Szia,- en noi fehernemut viselek- noi bugyis pasi vagyok - lmadom csipkes noi francia bugyikat.....
2020. szept. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2%
Igen. Magnumba mindig úgy megyek
2020. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Kényelmesnek kényelmes volt mert én 1x majdnem véletlen vettem egyet. Nem tűnt nőinek egyáltalán meg fel se tünt ahonnan leakasztottam hogy az női rész már. Mikor felvettem furcsáltam mert szükebb volt, de kényelmes is.. szóval ja kényelmes végülis. H&M-ben volt ez. XD Végül nem vettem meg.
2020. szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Ez most egy troll kérdés troll válaszokkal, vagy tényleg itt tart a világ?
2020. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3%
#3 ???? mi a fasz
2020. szept. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%

A póló más, de az amit a hármas írt, hogy franciabugyit hord, az komolyan sokkolt. Életemben nem gondoltam volna, hogy ekkora ratyik léteznek :D Pedig nem vagyok homofób, nem is érdekel, de nagyon meglepett.



Az, hogy egy lány férfi pólót hord, az innkább csak rossz ízlés, bár kitudja, lehet jól áll neki.

De csávóként francia bugyit, meg szűk női picsagatyát hordani az nagyon szánalmas.


(KÉTSZER IS MEGNÉZTEM, HOGY NEM-E A VICC ÉS HUMOR KATEGÓRIÁBAN VAGYOK, MIELŐTT ÍRTAM)

2020. szept. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%

9!

NEM CSAK A FÉRFI PÓLÓRÓL LINKELTEM!


A többiről is vélekedj, na meg ha a kislány a hapsija boxerében érzi jól magát vagy épp női boxert visel, az is mekkora ratyiság , mi?

2020. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!