Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni olcsóbb...

Hol lehet kapni olcsóbb sportmelltartót, nadrágot és sportcipőt?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni edzeni és ehhez kell vennem ruhát is, mert eddig abszolút nem hordtam ilyesmit. Fast fashion üzletekben nézelődtem, viszont nekem elég drágának tűntek a sport cuccok... A nadrágot még egyszerűbben megoldom, mert egy akármilyen leggigs vagy melegítő befogható, de pl. a sportmelltartók árán azért picit meglepődtem. Én első közben a lidl-re gondoltam hátha, de nem mindig szoktak ilyenek lenni.
2020. szept. 2. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Pepco és random kínai (vicc nélkül, innen van a legjobb és legkényelmesebb sportmelltartóm)
2020. szept. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ohh, azt elfelejtettem írni: én alacsony vagyok és a pepco gyerek osztályáról van a leggingsem és pólóm. Azt hiszem mindkét darab 1500 körül volt.
2020. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Wow, köszönöm! Rám a gyerek cuccok sajnos nem jók, pedig a Pepcoban tudnék válogatni közülük :D Azért megnézem hátha felnőtt ruhák között is van, illetve a kínait is lecsekkolom.
2020. szept. 2. 12:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha esetleg budapesti vagy, akkor tudok ajánlani egy nagyon nagy és jó kínait, ahol olyan 1500-ért, max 2000-ért nagyon jó melltartót találsz.


A pepcoba amúgy szokott lenni felnőtt osztályon is sport szerkó, de ott úgy láttam hamarabb elkapkodják. Legutóbb katalógus szerint 1 hónapja voltak sport cuccok, egyébként év elején, januárba mindig megjelenik egy kollekció. Lehet azóta elkapkodták, de még van esély, hogy legyen pár jó cucc. Facebookon van pepco-s csoport, ott lehet kérdezgetni, hogy melyik kerület, vagy vidéki pepcoba láttak ezt-meg azt.


De az általam említett kínaiba is láttam sport szettet, valami 4-5 ezer volt max és az tartalmazza a póló és leggingst.


Másrészt. A Dechatlonba is vannak jó leggingsek kb. 2000-ért. Póló is hasonló árban. A melltartók ahogy néztem drágább kategóriába vannak.

Nekem minden melltartóm (sport, átlagos, szexi) kínaiból van, max 2000-ért és baromi jól bírják a strapát, sokszor nem is jól helyezem el őket, és mégsem deformálódik a szivacs.


(((van 2 sportmelltartóm turkálóból is, ha ilyen opció szóba jöhet, akkor szerintem nézz be a hozzád közelibe)))

2020. szept. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ohh, még annyit hozzátennék, hogy a pepco gyerek ruházata 164 centiig megy. Ha te ekörül vagy és vékonyak a combjaid, akkor nézz be erre az osztályra. Nekem 150 centivel, és vastagabb combokkal nem a 152-es hanem a 158-as méretezésű leggings lett jó. Szerintem vastagabb vagy izmosabb lábbal egy 160 cm magas nőnek is jó lehet a 164-es nadrág.
2020. szept. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Vidéki vagyok, úgyhogy majd körülnézek, hogy itt mi a felhozatal ezeken a helyeken. Van egy egész jó kínai is, hátha ott találok valamit. Én 173 cm magas vagyok, szóval a gyerek ruhákról azt hiszem lemondhatok :)
2020. szept. 2. 13:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kinaikban szoktam sportmertatot venni olyan 1500-2000 között szoktak mozogni és teljesen jók. Sport cipők pedig szoktak lenni már a deicmanba is 5ktol akár.
2020. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!