Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan óvjam meg a dzsekim?

Hogyan óvjam meg a dzsekim?

Figyelt kérdés
Szóval van egy alcanta dzsekim. Igazából textlil csak tel van szösszel úgymond. Nagyon szeretem csak az a baj, hogyn nem merem fölvenni mert van vele egy kis problémám. Mikor hátizsákot de igazából akármilyen táskát hordok, a táska pántja elkezdi ledörzsőlni a kabátról azokat a kis szőröket. Erre van valami megoldás? Vagy egy idő után abbahagyja? Az annyira nem megoldás hogy nem hordok táskát mivel suliba járok. Pedig szívesen hordanám a kabátot de emiatt eddig csak egyszer vettem fel

2020. szept. 2. 21:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Alcantara. Bocsi a félreütésekért, gyorsan írtam...
2020. szept. 2. 21:32
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ha a sulis táska nyomja, akkor max olyankor vedd fel, ha más táska van rajtad vagy esetleg nincs semmilyen táskád😅

A táska sajnos nem dönt úgy, hogy nem dörzsöli a kabid, vagy olyankor kell amikor nem az a táska van (és ki kell tapasztalni, hogy melyikkel jó) vagy olyankor veszed fel amikor nincs táskád.

Hasitasi, olyan tornazsák amibe kevesebb cuccot raksz, az lehet hogy jó

2020. szept. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!