Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Wish-ről rendelt már valaki...

Wish-ről rendelt már valaki menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés
Képen láthatótól eltér? Méretezés megfelelő?

2020. szept. 3. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nekem igazából egyik sem tetszett

2020. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem Wish ugyan, hanem Ebay, testvérem párja rendelt onnan magának. Teljesen elégedett volt a mérettel (pedig nem egy vékony nő, normál kínai boltban alig kap magára valamit), kinézettel is, aztán eladta a 30 ezres ruhát 20-ért. Nyilván ezek nem fognak 100 esküvőt meg szalagavatót kibírni, de ez a te szempontodból mindegy, a te nagy napodra legyen jó, nem?
2020. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Barátnőm wishről rendelte az esküvői ruháját.

Azt nem tudom, hogy milyen képpel hirdették, de egy borzalmat kapott.

Az az igazi nagyi féle régi műszálas függöny anyagú, két mérettel nagyobb förmedvény volt amit én még a kutya alá se tennék be, de a menyasszony bevállalta és azt viselte az esküvőjén.

Mindenesetre én nem merném bevállalni. Akkor már inkább használtam vateráznék egyet.

2020. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Wish egy nagy kamu szar. At eros az egész
2020. szept. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Esküvői ruhát semmiképpen se! Manapság már egyáltalán nem rendelünk onnan semmit, mivel régebben, mikor először rendeltünk a wishről (pár ékszert, szóval azért nem volt egy hatalmas összeg) nem hozták ki a rendelést, viszont a pénzt se adták vissza. És ki tudja, hogy egy drágább dolog esetében is meg történhet-e ilyen? Szóval nem gondolom valami megbízhatónak. A termékek fotójáról és valódi kinézetükről meg ne is beszéljünk.
2020. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!