Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfinak hogy kell hordani...

Férfinak hogy kell hordani rendesen a bokacsizmát?Rá kell húzni a nadrágot a szárára,vagy esetleg bele kell tűrni a nadrágot a csizmába,vagy föl kell hajtani a nadrág szárát felette?

Figyelt kérdés

2020. szept. 3. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogyan kellene, de én mindig ráhúzom a nadrág szárát, máshogy nekem fura lenne.
2020. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy van erre szabály. Teljesen feszülős nadrág szerintem hülyén néz ki, ha nincs betűrve, hasonlóképpen, lazább szabású nadrág hülyén néz ki, ha be van tűrve.
2020. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy szűkebb a nadrág szára vagy bő, meg a csizma szára milyen, eláll vagy szűkebb. Szóval, ahogy éppen jól esik, ahogy jobban néz ki szerinted.
2020. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

En inkabb a beturt verziot kedvelem a ferfiaknal, foleg ha szep az a cipo.

22/L

2020. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy akarod, ahogy tetszik, ahogy kényelmes. Nincs olyan, hogy hogy "kell".
2020. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Elég bénán néz ki egy férfin, olyan nőies. Értelme sem sok van, közelebb van a cipőhöz, mint a csizmához.
2020. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, neked mi a kifejezetten nőies a tényben, hogy bokáig ér...tök unisuex. Ezen belül meg nyilvan vannak klasszikus értelemben vett nőiesebb és férfiasabb fazonok. Egy stílusos bokacsizma tök szexi egy férfin, persze minden fajta cipőből vannak rondák is, de ez ugyanúgy igaz a nőire.
2020. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, olyan semmilyen. Valaki vett egy csizmát, egyszer véletlenül levágta körfűrésszel a bokánál a tetejét, aztán nem akarta kidobni, inkább elkezdte forgalmazni ún. bokacsizmaként.
2020. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És mi ezzel a probléma? xD Kreatív.
2020. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!