Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem szezonális ruhát vihetek...

Nem szezonális ruhát vihetek adományboltba?

Figyelt kérdés

Úgy alakult,hogy hirtelen költöznünk kell.Így pakolgatunk és szortírozunk éppen.

Találtunk egy csomó jó állapotú ruhát ami már nem kell.

Csakhogy sajnos jelentős részük nyári,téli vagy tavaszi de nem éppen őszi időre való.

Kidobni sajnálom őket és nincs kinek adni.

Így gondoltam adományboltra mint megoldásra de nem tudom elfogadják e így.

Én személy szerint szívesen vásárolnék nem szezonális ruhát ha a boltok éppen árulnának olyat,de a legtöbb ember nincs ezzel így.


2020. szept. 5. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is szoktam nem szezonális ruhákat vásárolni pl. turiból, engem nem zavar az ilyensmi. De hallottam olyant, hogy valaki ezt utálja.


Amúgy a cseriti adománybolt oldalán pl. ki is van írva, hogy nem lehet nem szezonális ruhát bevinni.

Én no-name adományboltba adtam már be nem aktuális ruhát, ott elfogadták örömmel, nem kötöttek bele.


Egyébként hirtelen eszembe jutott az a megoldás is, hogy esetleg töltsd fel őket gardróbcserére elajándékozás/ingyenes címszóval és aki itt kéri, annak linkeld be a felhasználód.

2020. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!