Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik magyar weboldalon...

Imike2252 kérdése:

Melyik magyar weboldalon tudok úgy ruhát rendelni, ami kidobja hogy “kombináld ezzel”?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egy egész szettet összerak neked mint néha a H&M.

2020. szept. 6. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Majdnem írtam neked egy kisregényt, de aztán olvastam, hogy "magyar". Na, magyart egyet sem. De kb. az összes többi külföldi márka (hacsak nem fogyott el a szett többi darabja) automatikusan összerakja az outfitet neked. Appoknál az asos, zara, p&b, bershka mind egy sablon.
2020. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem. Igazából elég az is ha magyarországra szállítanak ki és megbízhatóak! :D
2020. szept. 6. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:

A gateshop-on fel szokta dobni, hogy mivel kombináld. De általában csak akkor, ha az adott cucc van raktáron.


Pl. itt van ez a szoknya:

[link]

Ha lejjebb görgetsz van egy "EGÉSZÍTSE KI A TELJES OUTFITJÉT" pont és mutatja, hogy esetleg mikkel venné fel (bár most kidob hozzá egy másik szoknyát is, ezt nem teljesen értem).

Valószínűleg az outfitbe látható cipő nincs készleten, mert nem is dobja ki itt az egészítsd ki címszó alatt.


De másnál, pl. ennél:

[link]

Nemcsak az egész modellen látható outfitet dobja ki cipőstűl, hanem még kabátot is hozzá.

2020. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!