Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz lenne, ha a 40...

Nagyon gáz lenne, ha a 40 évesen gyerekosztályról rendelnék magamnak ruhát és esetleg összefutnék tinikkel akik ugyanolyat hordanak?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a H&m gyerekruhái közül a 170-es jó rám és a felnőttel ellentétben azok szinte mind pamutok, nem pedig poliészter keverékek. Ráadásul feleannyi árban vanna, mint a felnőtt és vannak benne szép, egyszínű minták vagy normálisabbak, pl. csillagos, csíkos, egy-két feliratos stb.

2020. szept. 13. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jó rád, kényelmes és jól érzed magad benne, hordjad.
2020. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Érezzék magukat ők gázul, hogy úgy öltöznek, mint egy 40-es.
2020. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem ott is van egy csomó olyan ruha, ami nem feltűnően gyerekeknek készült. Pl. egy sima egyszínű vagy egyszerű mintás póló az kortól függetlenül hordható és szerintem azokról nem is lehet megmondani, hogy a gyerekosztályról vannak.

De ha ez megnyugtat, anyukám (aki 57 éves) épp nemrég vett a H&M gyerekosztályáról pár ruhát, és ha nem lettem volna ott vele, meg nem mondanám, hogy nem felnőtt ruhák.

2020. szept. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!