Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik most is szandálban...

Akik most is szandálban járnak reggelente nem fáznak?

Figyelt kérdés

2020. szept. 23. 09:40
1 2
 1/12 Pekka ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem fáznak. Vagy csak úgy vannak vele, hogy egy kis időt a hűvös reggeli időszakban kibírnak, de legalább délután nem pusztulnak el a melegtől, amikor hazafelé mennek. Én nem hordok szandált, de rövidnadrágban-pólóban megyek reggel 5-kor dolgozni, így így délután nincs melegem és nem cipelek feleslegesen pulcsit, dzsekit stb.
2020. szept. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Vicces amikor szandálban, és dzsekiben ülnek a buszon 😀
2020. szept. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szandált már nem veszek fel, max. balerinát vagy egy lengébb sneakert, viszont én is rövidnaciban járok még, pont amiért az #1-es is írta.

Viszont van olyan ismerősöm, aki kb. márciustól novemberig szandálban jár, ő nem fázik mezítláb.

2020. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lennek lusta megcsinalni a pedikurt a labamon, en is jarnek szandalban, pedig reggel 4-kor indulok dolgozni. Annyira nem volt meg mostanaban hideg hajnalban / reggel sem, ellenben delutan meg mindig szinte kanikula van :) Majd most jon lassan a huvos ido.
2020. szept. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha decemberi enyhe napokon is 12 fok lesz, ugye akkor is kimentek majd szandálban? Miért nem?
2020. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Decemberi enyhe napon is felvettem már buliba miniszoknyával :D
2020. szept. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Fázni nem fázok, bár tény, hogy kicsit hűvös már így októberben. De én direkt szandált hordok, mert nagyon élvezem, hogy rajtam kívül senkit nem látok már így reggelente. Meg jó érzés húzni vele az emberek agyát, akik már bakancsokban, csizmákban járnak, hogy mit gondolhatnak rólam, hogy én meg itt mezítláb ősz derekán :D

20/L

2020. okt. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem húzod az agyunkat, jót röhögünk az ilyen idiótákon. Saját magát szopatja, aztán azt hiszi, velünk tolt ki.
2020. okt. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
-7es tetszik a válaszod persze, de Te fogsz megfázni előbb útóbb, nem az aki csizmát hord.
2020. okt. 2. 10:27
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
ok, boomer
2020. okt. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!