Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is szoktatok hordani...

Más is szoktatok hordani cicanadrágot?

Figyelt kérdés
Más fiú is van, aki szereti a cicanadrágot hordani? Ti is szoktatok akár otthon vagy valamilyen sporthoz hordani? Lányok, ti mit gondoltok arról ha egy fiú szereti a cicanadrágot?

2020. szept. 25. 18:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%

Sportoláshoz még talán oké a passzos futónadrág, meg vannak sportok (pl. a torna) ahol ilyet kell hordani. De a cicanadrág...ráadásul csak úgy...

Hogy mit gondolok? Azt hogy csak most döbbentem rá, miért is gyorsul a globális felmelegedés!

2020. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%

Itt persze nem kommentelt az előttem lévő három küllőhibás.


Igen én is szoktam nejlon futónadrágban lenni, nem csak sportoláskor hanem csak úgy kutyasétáltatáshoz meg vásárláshoz a közeli közértben.

Mivel kényelmes szabad mozgást biztosít ezért használják sporthoz is.

És csak a sport erejéig szabad kényelmes ruhát viselnünk..?

Az igazi férfiaknak meg hagyjuk meg a vádligatyát, úgyis csak abban látszanak férfinak..

2020. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Sportoláshoz kizárólag cicanadrágot veszek fel, mert egyszerűen ez a leg kényelmesebb. De mivel a kényelem nem csak a sporthoz kell, ha nem számomra mindig, így simán hordom ide haza is a lakásban, főleg télen.

A melegeskedők meg el mehetnének a..... Oda!!

De nagyon azt veszem észre vannak itt egy kettő olyan aki direkt ezeket a kérdéseket figyelik, és rögtön oda is szólnak a kis buta megjegyzéseiket, ezzel mutatva hogy ki is valójában ő.

Azt nem tudom miért nem lehet normálisan válaszolni egy kérdésre, mindjárt megy a melegeskedés!!!

Na de ezt ugyan miből is gondolja sok ember?!

2020. szept. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Én is szoktam/szeretek leggingset hordani, nem érdekel más véleménye.
2020. szept. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Én is most vettem magamnak két feketét meg egy sötétkék színű cicanadrágot, este fel is avatom az egyiket alváshoz:)
2020. szept. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Sporthoz, otthonra teljesen ok. Utcára pont annyira gáz, mint a nőknél. A leggings ugyanis egy lábfej nélküli harisnya, utóbbit sem szokás nadrág, szoknya, ruha nélkül hordani.
2020. szept. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is van cicanadrágom. Otthon sokszor abban vagyok, hidegben farmer alá veszem.
2020. szept. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

5.

Ez így van, a sok kis getczinek a figyelt kérdésekben az ilyenek vannak beállítva.

De ha pitcsák vesznek fel férfi ruhát az valahogy elkerüli a figyelmüket.

Én szoktam azt a kérdést linkelni nekik, hogy oda is tegyék meg a sértő kommentjeiket, de még a kis patkánynak állt feljebb hogy ki vagyok én hogy megmondom neki mit és hova írjon..

Na de ő vajon ki hogy minket sértegessen..?

2020. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Itt pofáznak:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Na itt meg persze minden rendben van:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Csak én adtam sértő kommentet, mert próbálom a mérleg nyelvét helyre billenteni.

2020. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Igen, simán hordok én is ha úgy van. Szerintem tök kényelmes. Nem tudom miért ellenzik olyan sokan ha fiú cicanadrágot hord. Abban van mindenki amiben szeret lenni, és amiben jól érzi magát.
2020. okt. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!