Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most, hogy beköszöntött a...

Most, hogy beköszöntött a hűvösebb őszi idő, miben változtattok az öltözködésetekben?

Figyelt kérdés

Tegnap még szinte nyár volt, térdnadrág + rövid ujjú póló/ing tökéletes kombó volt, ma viszont eléggé lehűlt a levegő, bár eddig még ki sem mozdultam a lakásból.


Előkerültek már nálatok a tavasz óta mellőzött melegebb ruhadarabok (dzseki, kardigán, pulóver, stb) az őszies időjárás miatt, vagy ugyanazt hordjátok, mint az elmúlt hetekben?



2020. szept. 26. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nálam a pulcsi került elő és a zárt cipő, de a térdnadrág még maradt.
2020. szept. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanúgy pólóban és rövidnadrágban mentem el itthonról délelőtt, hát nem volt melegem, egy pulóver legalább elkélt volna ebben a 10 fokban :D (2-es voltam)
2020. szept. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Gyapjú zokni, pulóver előkerült. Most dobozolom a shortokat, ujjatlan trikókat.
2020. szept. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
10 fok környékén majd előveszem a blézereimet. Nem vagyok fázós, ennél több nem kell.
2020. szept. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tikokzoknit leváltottam bokazoknira, előkerült a Martens bakancsom (bár most még inkább a divatolás miatt, mintsem a hideg miatt), elővettem a bőrdzsekijeimet. És a rövidebb felsőket még hordom, de már csak hosszú, kötött kardigánnal.
2020. szept. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hosszú farmer, bőrkabát...
2020. szept. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen outfitben voltam:

[link]

2020. szept. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!