Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik Cardi B stílusa?

Tetszik Cardi B stílusa?

Figyelt kérdés
[link]

2020. okt. 1. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem tetszik. Nem szeretem a szőrmét.
2020. okt. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen a szőrmére irányult.

Lehet nem a megfelelő képet csatoltam be.

2020. okt. 1. 10:47
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Majdnem minden képen szőrmekabátban van. Ha ledobja a kabátot, akkor bejön. Főleg, ha csak fehérnemű vagy valami szexi miniruha van alatta. Kicsit mű, de dögös.
2020. okt. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Alapból ronda, de így hogy cirkuszi bohócnak sminkeli magát, közben előadja a dívát.... Az Irénkéhez tudnám hasonlítani.
2020. okt. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Eddig is elég undorítónak tartottam a stílusát, de most hogy látom még a szőrmét is kedveli, végképp gusztustalannak tartom. Remélem műszőrme, bár tartok tőle hogy nem. :(

Számomra visszataszító az ilyen műanyag-stílus.

(Ezzel együtt nem "zavar", igazából nem követem sehol, nem figyelem a munkásságát és kész. Igyekszem kerülni, mindenkinek joga van úgy kinézni ahogy akar - bár itt a szőrme nálam kivételt képez, azt el is ítélem - , nem nekem kell tetszenie. Csak néha sajnos így is látom.)

2020. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

(5 vagyok)

Utánanéztem, igazi szőrme.... hányinger. Mostantól méginkább kerülni fogom ezt a nőt, és visszavonom amit írtam, hogy "nem zavar". Az hogy rondára sminkeli magát és bohócnak öltözik az nem zavar, de így már igen.

2020. okt. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Uhh az tényleg gáz.
2020. okt. 1. 12:16
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

Nem csúnya nő. Sőt: kifejezetten dekoratív és szexi is lehetne ... de ahogy a mindezt tálalja mind a zenéjével, a viselkedésével, a szókincsével, a magamutogató ruhakölteményeivel, az már több, mint gyomorforgató.

Egy újabb díszliba, - aki nem mellesleg sztriptízbárból vakaródott ki, és erre még büszke is. A fél világ pedig ilyen közönséges prostik lába előtt hever. Soha nem fogom megérteni. De ezt nem csak róla, - a jelenleg agyontömjénezett popmajmócák 95%-áról elmondható ez.

Azok a nők, akiknek kedvelem a stílusát, tetszik a megjelenésük, nem a közönségességükkel, hanem a kreatív önkifejezésükkel, de méginkább az ezzel párosuló intelligenciával és alázattal hívják fel magukra a figyelmet a szememben.

2020. okt. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!