Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed arról, ha egy...

Mi a véleményed arról, ha egy felnőtt (30+) egyedi, alternatívabb stílusban öltözik, hordja a haját?

Figyelt kérdés
Ez alatt nem feltétlen egy szubkultúrát értek, lehet ez az is, hogy szereti az élénk színeket, egyedi vagy vintage darabokat, színesre festi a haját stb.

2020. okt. 1. 13:28
A kérdező szavazást indított:
Szerintem oké, nem a ruha teszi az embert
Szimpatikus elvégre ez önbizalomra, saját egyéniségre, kreativitásra vall
Ameddig a ruha nem horror vagy szexuális töltetű, nincs ki semmije, nem zavar
Semleges, nem érdekel
Picit fura, de ha a személyisége olyan, akkor elmegy
Fel kéne nőnie, magamutogatás, valami nem oké odabenn
Kifejezetten szégyellném az ilyen ismerőst, családtagot, idegennel nem állnék szóba így
22 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... Ha illik a személyiségéhez, jó érzékkel tudja viselni, akkor tegye, nekem tetszik. Ugyanakkor vannak kimondottan ízlésficamos, taszító esetek is.
2020. okt. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. Szerintem olyan rövid egy élet, hogy nem engedhetjük meg magunknak, hogy ne úgy nézzünk ki ahogy akarunk. Szóval én maradok a színes hajnál, színes szemhéjnál és a fura ruháknál, akinek meg nem tetszik, annak azért adott a természet nyakizmot, hogy el tudjon fordulni.
2020. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2es jól beszélsz!

Ezen morfondírozok mostanában pont.... Nem esik jó a "normákat" teljesíteni, hogy úgy nézzünk ki ahogy elvárják, ahogy a korhoz illik stb.

2021. máj. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan én még csak a 20-as éveim közepén járok de a saját tapasztalataimból ki indulva elég megosztó. Van akinek nagyon tetszik és ismeretlenül is megdicsér és mond 1-2 jó szót és van olyan is aki a saját belső kis frusztrációját rajtam akarja levezetni vagy csak szimplán valamiért nem vagyok szimpatikus neki és ezért kényszert érez arra, hogy beszólogasson, miközben nem is ismer.

De igazából mindez az érdekesebb stílussal jár.

Fura kérdésekbe biztosan belefutsz mert az emberek többsége nagyon zárt sémákban tud csak gondolkodni. Ha ezeket le tudod reagálni humorosan akkor nyertél, nem fogod magadat kellemetlenül érezni.

Bár én pont az élénk színek ellenkezője vagyok a sok fekete cuccomal de számomra minden érdekesebb stilusú ember egy üde szinfolt. Már ha igényesen csinálja és tisztában van a saját adottságaival. De idővel ez ugyis csiszolódik és kiforrotabb lesz.

2021. jún. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!