Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti mi alapján válogatj...

Lányok, ti mi alapján válogatjátok a bugyijaitokat?

Figyelt kérdés
Mi alapján határozzátok meg, hogy milyen stílusú, fazonú, vagy színű alsóneműt vesztek fel? Mik a befolyásoló/kizáró tényezők az egyes fajtáknál?

2020. okt. 1. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

-megvan-e. Ha igen, akkor fekete és pamut



-milyen gyatya/szoknya lesz rajtam, átüt-e, látszik-e a csipke vagy a pánt nadrágon át


-mi a terv aznapra. Ha sokat kell ülni akkor nem csipkét, mert abban viszket a sejhajom


-ha rossz napom van, vagy randim akkor veszek fel összeillő szettet


-éppen mi esik rám a szekrényből

2020. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik egyszerű fekete, azt veszem fel, amelyik először a kezembe akad, illetve a műszálasakat csak akkor, ha minden más mosásra vár.
2020. okt. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik reggel a kezembe akad. Már eleve csak olyat veszek meg, amiket szeretni fogok.
2020. okt. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

az alapján, hogy nadrág vagy szoknya lesz rajtam

ha nadrág akkor mindegy melyik akad a kezembe, ha szoknya akkor inkább tanga

találkozok-e a barátommal délután és lesz-e vmi, mert akkor próbálom meglepni csipkés tangával vagy különlegesebb fehérneművel

menstruációkor francia bugyi és fekete

2020. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

mindegyik fekete, francia és pamut.


nincs nagy választék.

2020. okt. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik pamut sima fazonú a Tezenisből. Szeretem a színeseket meg a mintásakat a sima fekete mellett. Van egy pár tangám, de azt csak ritkán hordom, leginkább ha szexizni akarok otthon. Amúgy azt hordom, amelyik a kezembe akad reggel. Ha menstruálok, akkor van egy pár szélesebb fenekű, már kopottabb darabon, amiket nem sajnálok, olyankor azokat hordom.
2020. okt. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:
100%
Mind sima csípőbugyi fazon, mert nekem az kényelmes. Az alapján válogatom, hogy aznap van-e balettórám, mert ha igen, akkor varrás nélkülit veszek fel (az nem látszik át a dresszen és kényelmesebb benne nyújtani) ha nincs akkor csak kikapok egyet a fiókból.
2020. okt. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyat amilyet aznap szívesen viselnék. A nadrág színe befolyásolhatja, pl ha világos.
2020. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak cukik, sima feketék és kicsit szexibbek, hangulatfüggő hogy melyikhez van kedvem, ha megjött akkor azokat szoktam amiknek vastagabb a dereka (pl a jpressnek ezek a boyshort/boyfriend bugyijai) mert kevésbé fáj bennük a hasam.
2020. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem rudom, hogy most én vagyok az abnormális vagy mi a helyzet, de én este, a fürdés után veszem fel a bugyimat. Na mindegy, nem ez volt a kérdés.


Nekem az alsóneműim 99%-a franciabugyi, mert nekem azok kénylemesek.


Ha az elkövetkezendő napokra várom a mestruációmat, akkor rózsaszínt veszek fel.


Ha megvan, akkor sötétkéket vagy feketét veszek fel.


Ha tudom, hogy nincs meg, nem mostanában jön meg, és fehér farmert fogok felvenni másnap, akkor természetesen fehér bugyit húzok.


Nem alakhoz illeszkedő szoknya alá én mindig veszek egy rövidnadrágot, tehát akkor mindegy, hogy milyen fehérnemű van rajtam.

Viszont, ha passzentos ruha vagy szoknya, esetleg overál van rajtam, akkor a ruha színétől függően választok, de mindenképp valami olyat, amin nem látszik, hogy hol van a bugyi széle(tudjátok miről beszélek).

2020. okt. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!