Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen nadrágot...

Hol lehet ilyen nadrágot venni? (Lent kifejtem)

Figyelt kérdés
Szóval lányként viszonylag magas vagyok (170cm körül), de a lábaim és a csípőm vékony. Legtöbb nadrág vagy passzol, de rövid, vagy hosszban jó, de bő, és eláll a derekánál. Lehet valahol olyat kapni, ami kis méretű, de hosszú is? (Én pl. szeretem, ha az alja kicsit gyűrődik, így ha leülök, akkor sincs kint a bokám).

#nadrág #láb #magasság #Kisméretű nadrág
2020. okt. 3. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
C&A-ban vannak rövid, normál és hosszú verziójú nadrágok
2020. okt. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1-es, ja, csakhogy abból a 34-es méret is a vékonyabb, 2 gyerekes 40+ nőkre van szabva. nekem is ez a problémám, bár magas nem vagyok, a vékony csípőm, combom és derekam miatt mindig fenn áll az általad említett probléma. és C&A-ba mindig bő volt rám minden.

én találtam egy tökéletesen testhezálló, normál hosszúságú nadrágot a Levi's-nél. Még vettem tőlük egy bő szárú, felül testhez álló boyfriend jeanst osz kész. Két darab farmerem van, kb 5-6 olcsóbb (pull&bear, h&m) nadrág is kijönne ezek árából, de a minőség miatt megéri, 2,5 éve hordom az egyiket, és még mindig tökéletes. így nem kell minden évben új nadrág után nézni, és a hajat tépni a rossz hosszúság-bőség kombináció miatt.

2020. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanez! én newyorkerbe meg tallyba szoktam venni vagy kinaiba...
2020. okt. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ^^,
2020. okt. 6. 09:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Bershka, Tally méretei nagyon szűkek, egy L-es is jó lehet rád akár (Nekem XS-ként kellenek ott S-M méretek). A 170 cm egyébként egyáltalán nem magas, a 175+ nők akkor már fel se tudnának öltözni :D Az lehet a baj, hogy “túl” vékony vagy, a normál méretű nadrágok dereka bő rád, de ezen egy varrónő könnyen tud segíteni. Sokkal egyszerűbb bevetetni belőle, mint olyat megvenni, ami alacsonyabbaknak készült és emiatt rövid, te meg kényelmetlenül érzed magad benne.

Még egy tipp, ha esetleg jársz Angliában, ott van olyan bolt, ahol minden méretből van külön rövid és hosszú verzió is.

2020. okt. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!