Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni Budapesten...

Hol tudok venni Budapesten gagyi, minta nélküli tornacipőt?

Figyelt kérdés
Régen bementem az első kínaiba és volt fekete, fehér és piros is rövid és hosszú szárral bálákban, vettem sulikezdéskor 2-t. Bicózni és suliba. Na most nincs csak mindenféle rávarrt plecsnis, flitteres, magas talpú tízezerért... Hol lehet venni Budapesten olyan igazi olcsó sz.rt? :D Nekem olyan kellene, a világból is kibicóztam benne!!! :D

2020. okt. 5. 07:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Auchan
2020. okt. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Dechatlon
2020. okt. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik nagyobb kínai bolt
2020. okt. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Auchanban nem kaptam, Decathlonban tegnap voltam nincs.. Kínaiban se volt..
2020. okt. 5. 16:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor rosz helyeken jársz...
2020. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felsorolták a lelőhelyeket már , Auchan, Tesco, kínaik zöme, CCC, Deichmannban is láttam már ilyen 1-2 ezer ft-os gagyesz tornacipőt. Én is szoktam venni, van amihez ez a legjobb és nem kár érte, ha csak egy fél szezont is bír ki.
2020. okt. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az Ázsia Fenrerben nézted már? Ott azért rengeteg bolt van, valamelyikben csak árulnak ilyet.
2020. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Centerben
2020. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Közben már sikerült szerezni egy kínaiban! :) Kiderült, hogy amelyik auchanban voltam az inkább egy lyuk volt a többihez képest, azóta jártam rendes méretűben és ott is volt, így vettem mégegyet!
2020. okt. 24. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!