Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Matrózblúzhoz milyen maszk...

Matrózblúzhoz milyen maszk néz ki jól?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat kell majd ünneplőben lennem. Kék fehér matrózblúz, és fekete szoknya. Sokszor maszk is kötelező lesz majd ugye...szerintetek milyen a legjobb? Fehér, sötétkék, fekete? Szeretném, ha már ünneplő, akkor az is illene hozzá. :D

2020. okt. 7. 11:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
fehér-sötétkék csíkos. :)
2020. okt. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Szeríntem, ha meg tudod oldani, akkor a maszk is legyen kék-fehér csíkos! Tök jól passzolna hozzá! :)
2020. okt. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk én sokat vagyok kosztümben, próbálom úgy variálni, hogy színben passzoljon hozzám! :) Fekete kosztümhöz nem pirosat veszek fel! Sok sikert neked! :)
2020. okt. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Második voltam! Azért majd írd le, hogy milyet sikerült beszerezned!
2020. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Csíkoshoz nem kell másik csíkos kiegészítő, de komolyan. Képzelj el egy csíkos maszkot, olyan lenne, mint egy szájkosár.

Valami egyszínű, diszkrét, minta nélküli a legjobb szerintem olyan szempontból, hogy találni is könnyebb olyat.

A fehér vagy fekete mindenhez illik. A sötétkékkel az lehet a gond, hogy nehezen találnál pont olyan árnyalatot, mint a ruhádon a kék.

Egy a lényeg, szerintem a csíkos minta maszkhoz nagyon nem illik, konkrétan nevetségesen nézne ki arcon hordva egy ilyen határozott minta.

2020. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


A matrózblúz önmagában fehér, csak a gallér és a csuklómon sötétkék, fehér csíkokkal, a klasszikus ugye...


Én is gondolkoztam az ugyanilyen matrózmintáshoz, de tényleg fura belegondolva. Talán egyszínű fekete, fehér vagy olyan kék, mint a gallér, nekem is ez a legjobb gondolatom eddig, de várom még a tippeket! :D

2020. okt. 7. 11:25
 7/24 anonim ***** válasza:
82%

Egyszínű fehérek húznék hozzá.

Ha kék, akkor pontosan ugyanolyan kéknek kéne lennie, mint ami a blúz gallérja.

2020. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Fehér, vékony sötétkék szegéllyel.
2020. okt. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%
apró sötétkék pettyes fehér maszk
2020. okt. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

csak pöttyös ne legyen.

legyen megegyező színű kék, vagy fehér, felül egy kék csíkkal (vagy kettővel, nem tudom hány sáv van a blúzodon, de annyi legyen.

2020. okt. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!