Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a Lidl...

Mit gondoltok erről a Lidl cipőről, és a körülötte kialakult hyperól?

Figyelt kérdés
2020. okt. 10. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Borzalmas az egész
2020. okt. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Most hallok róla először. A cipőről is és a hyperól is.
2020. okt. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt én 10ből 8 alkalommal tuti a lidlbe megyek vásárolni, nálam ez a best üzlet. DE... Ezek a lidlös ruhák viccesek. A cipő bűn ronda... A többi meg ilyen otthonra jó kutyázni vagy takarítani
2020. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem poén, engem nagyon a rusnya, méregdrága hype beast dolgok low budget verziójára emlékeztet. Cipőt nem vettem, de a többi cuccból volt amit megvettünk otthonra
2020. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
58%

Viccesek, ma vettem egyet + pólót, elhülyülni jó lesz benne.


Viszont számomra ami meglepő, hogy megkockáztatom némely 20000 Ft-os Nike/Adidas cipőnél kényelmesebb.

2020. okt. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Én nem követem a divatot, de ezt nem hagyhattam ki, szerintem nagyon jók lettek. Úgyhogy nyitásra mentem, amikor megjelent, de még délután is volt, azt hittem hamarabb elkapkodják. Mivel olcsó, ezért nagyobb hasznot lehet(ne) rárakni, ha valaki el akarja adni, de pont ezért a vevők se nagyon fizetnek a duplájáért többet, hiába 20 ezer ft se olyan sok pénz egy cipőért. A 70 ezres Yeezy-m, amiért 3 órát álltam sorba is használtan 140 ezer körül megy, úgyhogy működik ez a reselling, de nem hiszem, hogy valaki abból fog meggazdagodni, hogy vett 10 pár Lidl cipőt, és 50-100-200 ezerért hirdeti darabját.
2020. okt. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fog ebből senki meggazdagodni. Volt egy kis hype de már elült. Ebayen már 50 dollár körül próbálják elsózni de van aki már lemegy 30-ra mert rengeteg van fent. De a Lidl részéről nagy marketing húzás lett, ahhoz képest, hogy egy áprilisi tréfának indult.
2020. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Én biztos nem venném fel egyiket sem. A cipő is tiszta pocsék, a lidlt meg amúgyis utálom, nem tudom hogy lehetett többször is az év boltja. A legutálatosabb áruház, az élelmiszereken kívül semmi normális nincs ott. Giga unklike👎👎👎
2020. okt. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!