Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aliról, Ebayről mennyi idő...

Aliról, Ebayről mennyi idő alatt érkeznek meg most a csomagok?

Figyelt kérdés

Úgy, mint a vírus előtt, vagy a vírus még most is lassítja a kiszállítást, mint tavasszal?

Köszönöm ☺️


2020. okt. 11. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Változó. Van ami egy hónap alatt ideér, van amire 3-at is várni kell.
2020. okt. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt olyan csomag ami most is megjött 2 hét alatt, volt amire 4 hónapot vártam.
2020. okt. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kínából nálam nyár óta visszaállt a vírus előtti rend, ami nekem átlagosan 3 hét. Egy volt ami majdnem 2 hónap volt de az is csak Magyarországra beérkezés után tűnt el a trackingben egy egész hónapra, már azt hittem valaki lenyúlta de végül az is megérkezett. Amúgy én a vírus kellős közepén is pofátlanul rendelgettem és akkor is simán megjöttek max 1 hónapon belül. A koreai és japán ebayes forgalom viszont azóta is be van lassulva, egyik csomagom onnan elveszett úgy ahogy van másik meg baromi lassan ért ide a régi 1,5-2 héthez képest
2020. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2020. okt. 13. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!