Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vesztek fel ilyen időben...

Mit vesztek fel ilyen időben ? Elővettétek már a bakancsokat, csizmákat, télikabátokat, vagy inkább ősziesen öltöztök ? Megéri még most átmeneti kabátot venni ? 5300 ft a kínai boltban. Dzseki, nem túl vastag.

Figyelt kérdés
Vékony műbőr dzskekik vannak nekem. Abban voltam ma és fáztam.
2020. okt. 12. 18:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez attól is függ hogy mennyire vagy fázós típus. Nemtudom hogy Magyarországon hány fok lehetett ma de itt Németországban 3-9 fok volt és nagyon hideg volt. Szerintem nézd meg hogy hány fok lesz az elmúlt napokban és aszerint mérlegelj, ha ilyen 2-7 fok lesz akkor téli kabát de ha ilyen 10-15 fok akkor átmenetit vegyél fel. Én nekem van egy téli kabátom ( abban voltam ma mert borzasztóan hideg volt reggel és délelőtt is), egy Bomber dzsekim az alá hosszúújjút szoktam venni ha ilyen 15-20 fok van és van egy kötött hosszú szürke kardigánom amit 12-15 fokban szoktam felvenni. Ennyi. Télen annyi hogy a téli kabátomhoz veszek sálat meg keztyűt és rétegesen öltözök fel.
2020. okt. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
jaj bocsi, az elmúlt napok helyet elkövetkezendő napokbant szerettem volna írni. 1-es voltam
2020. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azt veszem fel mint eddig: a munkaruhámat
2020. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

De munkaruhán kívül mit veszel fel ? Ha mész boltba, sétálni, stb.

Egyes, itt olyan átlag 14 fokot mond. Az nem gáz, ha még akkor átmenetit veszek fel ? Csomóan vannak már szőrmés kabátban, csizmában.

A kötött kardigán jó ötlet. Tetszenek a hosszú kardigánok úgyis.

2020. okt. 12. 19:21
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szintén nem Magyarország de hasonló idő van mint ott, 12-14 fok. Átmeneti kabátnak megfelelő vastag farmerdzsekiben, félcipőben, hosszú farmerban vagy harisnyában és szoknyában járok. Mondjuk én nem vagyok fázós típus, nálam a csizma meg szőrmés kabát kb december elején szokott előkerülni, de azért 14 fokban “normális” hőérzékeléssel is túlzás a tundrabugyi, bőven elég egy átmeneti kabát és alatta esetleg egy pulcsi. Aki 14 fokban szőrmekabátot vesz az mit fog hordani ha fagy?
2020. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Hát ez az. Én is épp erre gondoltam. Hogy ha hozzászokik a testünk, akkor az igazi hidegekben nagyon fogunk fázni.

Amúgy nektek tetszik a mostani divat ? Bakancsok, plüss, stb. Honnan szoktatok vásárolni ? Kínai boltba jártok ?

2020. okt. 12. 19:59
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én bokacsizmát meg átmeneti kabátot hordok most. Ma elég hideg volt, de az előrejelzés szerint a következő 30 napban olyan 10-15 fok között lesz a hőmérséklet (persze ki tudja, hogy végül milyen idő lesz, de kiindulásnak jó). Aki nem túl fázós, annak szerintem ilyen időben még elég az átmeneti kabát .
2020. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Megint 1-es vagyok. Ha 14-15 fok vagy annál melegebb lesz akkor bőven jó az átmeneti kabát is de vehetsz fel simán hosszú kardigánt is. Szél dzseki is nagyon jó ha esetleg amelett döntesz. De mehetsz akár csak egy jó meleg pulcsiba is ami nem engedi át annyira a hideget. 10 vagy 8 fok alatt viszont elég hűvös van már itt Németországban és én ide már rendes kabátot szoktam felvenni, tehát nem azt az agyonbéleltet (olyanom nincs is), hanem azt a kis őszi-téli kabátomat ami ideális az ilyen hűvös időszakokra. Ha van még kérdésed akkor nyuggodtan tedd fel őket!
2020. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

1-es, Neked mennyi télikabátod van és milyen ? Sok kiegészítőd van ?

Szoktál magassarkút hordani ?

Tetszenek netek a mostani divatú magasított talpú sportos cipők ?

2020. okt. 12. 20:22
 10/24 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen kis őszi szövetkabátom amit mostanában hanyagolok is. Van egy normális kabátom, télinek azért nem mondanám mert nem szörmés csak a kapucnija az, se őszinek mert ahhoz azért melegebb ezért pont a kettő között van és nem fagyok meg benne de azért nem is érzem azt hogy melegem lenne. Van egy Bomber dzsekim amit inkább tavasszal meg ilyen 15 fokban vagy annál melegebb időben szoktam hordani, tavasszal egy rövidújjúval így ősszel meg hosszúújjúval. A szürke csíkos kardigánomat imádom mert jó meleg és ideális így szeptember elejére meg ilyen 16-18 fokban de sajnos ahhoz már túl hideg van itt Németben. Télen ehhez a kis őszi-téli kabátomhoz a kockás sálamat, a fehér keztyűmet és a fehér bolyhos sapimat szoktam hordani és alá azért veszek fel egy hosszúújjút meg egy cipzáros pulcsit ( a németek nagyon szeretik a nyitott ablakokat télen is) vagy egy sima meleg pulcsit és rá a kabát. Magassarkút nem hordok mert kényelmetlen és mindig attól félnék hogy elcsúszok benne, én inkább csizmapárti vagyok de ahhoz még szerintem is korán van, így most sima sportcipőben járok.
2020. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!