Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Novemberben lesz az esküvőnk,...

Novemberben lesz az esküvőnk, polgári szertartás lesz. Tanácstalan vagyok a ruhát illetően, nem szeretnék túl habosbabos ruhát, de azért alul sem szeretnék öltözni. Milyen ruhát szokás polgári esküvőn viselni?

Figyelt kérdés
Mindenképp hosszú ujjú ruhát szeretnék..

2020. okt. 13. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó ki mit választ, csak rajtad múlik, hogy milyet szeretnél. Én voltam olyan (szintén polgári) esküvőn, ahol a menyasszony hagyományos, tipikus menyasszonyi ruhában volt, de olyanon is, ahol csak egy világosabb, csinos, de amúgy hétköznapi életben is hordható ruhája volt. Egy ismerősömnek meg 2 tanús esküvője volt, de küldött képet és ő meg egy fehér, alkalmi, de nem menyasszonyi ruhát vett. Szóval tényleg bármelyik típus megfelelő, amit te jónak érzel. Azért szerintem valamennyire érdemes kiöltözni, de ha te nem akarsz nagy felhajtást, egy egyszerűbb ruha is teljesen jó.
2020. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nagynéném sötétzöld ruhában volt, baromi jól nézett ki. semmi habosbabosság nem volt, ő az ilyeneket zsigerből utálja
2020. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Ezt embere válogatja, van aki nagy menyasszonyit vesz fel oda is, van aki egyszerűbb menyasszonyit illetve van aki csak sima bolti fehér vagy színes ruhát vesz fel. Én a helyedben egy egyszerűbb abroncs nélküli menyasszonyit választanék. Pl egy szép Daalarna ruhát.
2020. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én zöld meg barna ruhát is láttam már. Egy biztos, én nem költenék százezreket egy ruhára, ami pár óráig lenne rajtam.
2020. okt. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!