Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok nektek bejön ha egy...

Csajok nektek bejön ha egy pasi feszulos nadrágban van?futó vagy biciklis nadragra gondolok vagy ilyenekben edz konditeremben?kort is légyszi

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Nem. Nagyon gáz 23
2020. okt. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
nem, 24
2020. okt. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%
Nem. Baratomnak is mondtam hogy a kondiban mas fazonu nadragban legyen, mert senki nem kivancsi a csomagjara. 20
2020. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

3.

És a ti pitcsátokra ki kíváncsi?


Egyébként ha ez egy nőt zavar az akkor búznyák.


Kérdező!


Teljesen jó szerelés, szabadságot ad a mozgás során.

Persze a pitcsák azt gondolják csak nekik jár a komfort,kényelem edzés közben, egy pasi meg legyen ott is bő lógós szharokban.

2020. okt. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is hordjad nyugodtan !

Én is szoktam, ha nekem nézegetnem kell azokat a nőket akiknek egyáltalán nem vagyok kíváncsi a domborulataira, akkor én is meg te is nyugodtan mutogasd nekik ! Kedves harmadik, ha nekem ilyet mondana a barátnőm, akkor hagynám ott a francba. Gondolom ő még nem szólt neked, hogy te sem mutogasd a csomagodat, mert képzeld arra sem vagyunk kíváncsiak ;)

2020. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!