Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmerba.... Miért jár mindenk...

Farmerba.... Miért jár mindenki mindenhova mindig csak Farmerba??

Figyelt kérdés
Kortól nemtől, társadalmi státusztól, mindentől függetlenül, komolyan másban nincsenek is emberek. Kérdezem én; miért van ez?

2020. okt. 15. 00:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Chino, nyaranta különféle shortok, a melegítő megveti a lábát a streetstyle-ban, nem is beszélve arról, hogy lányoknál nagyon megy a bőrhatású leggings. De igen, nyilván a farmer a legnépszerűbb, viszont látni bőven mást is.
2020. okt. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Mert strapabíró és szabadon lehet benne mozogni.


Melóban sokat kell fel-le lépcsőzni, belátnának a szoknya alá.

Kell hogy legyen zsebem.

Valami olyat akarok ami emellé nem is megy szét azonnal.

2020. okt. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Én spec csak ebben érzem jól magam. A szoknya esélytelen ilyen időben, a szabadidő gatya meg igénytelen a hétköznapokra.
2020. okt. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
87%
Esős időben a tömegnek ez a praktikus viselet. A kiváltságosabb emberek, akik teremgarázstól teremgarázsig autóval közlekednek, az utcán esőben nem korzóznak, ilyenkor is felvehetnek öltönyöket, kosztümöket, még csak kabát sem kell nekik.
2020. okt. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%

Mert olcso tomegcikk es mindenhez passzol.

Az mas kerdes, hogy az elegansabb oltozkodes kiment a divatbol. Nincs elere vasalt nadrag, kalap meg ilyenek. Mar szinhazba is farmerba mennek sokan, meg macinaciban boltba, plazaba, orvoshoz.


En azert nem minden nap hordok farmert, van szovet, kord stb. anyagu nadragom/szoknyam is. Inkabb noies tipus vagyok, nem az a farmer + t-shirt + sportcipos.


Es en sosem tartottam olyan kenyelmesnek sem a farmert. Merev, nehez, vastag anyag, regen munkasok ruhaja volt nem veletlenul. Ma mar amugyis pamutbol keszul vagy kevertszalas anyagbol es farmer hatasura szinezik.

Az igazi Lewis stb. farmerokat nagyon keves emberen latni.

De sokan nem is tudjak, hogy nem farmert hordanak, csak farmernek kinezo tucatarut.

2020. okt. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%

2 farmerom van a 20 nadrágomból. Talán két hete nem viseltem egyiket sem.

Én magamon és a környezetemben is azt tapasztalom, hogy ezer féle nadrágot hordanak az emberek. Én nem látok mindenhol farmerosokat. Na de ma kifejezetten figyelni fogom.

2020. okt. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Ha meg műbőr nadrágot hordananánk, akkor azért hisztiznél.
2020. okt. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Azért farmer mert strapabíró és mert rengeteg helyen árulják könnyen hozzáférhető. Meg jól is néz ki. Nekem összeér a combom, szoknyák nálam emiatt kilőve, sortok szintén. Marad a hosszú farmer egész évben. Egyszer vastagabb egyszer rövidebb és vékonyabb.
2020. okt. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
#5 Levi's. Amúgy szerintem tudják, hogy nem (teljesen) *denim*, inkább elasztán.
2020. okt. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%

2x leírod, hogy 'ba' és még te vagy felháborodva 🤦‍♀️


Nagyon nincs így egyébként.

(Én is pl 33 vagyok, ha jól rémlik 16 évesen volt rajtam utoljára)

2020. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!