Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmerba.... Miért jár mindenk...

Farmerba.... Miért jár mindenki mindenhova mindig csak Farmerba??

Figyelt kérdés
Kortól nemtől, társadalmi státusztól, mindentől függetlenül, komolyan másban nincsenek is emberek. Kérdezem én; miért van ez?

2020. okt. 15. 00:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
33%

Van egy farmerom, vagyis három, de kettőn rajta van a címke. Nem tudom hogy miért vettem meg, meg nem használtam őket.

Kb 1 szer veszem föl az éven.

Szövet nadragokat hordok és ingeket 7 napból 7-szer.

2020. okt. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mert ez a divat/ez praktikus számukra/ez tetszik nekik ennyi. De azért nem mindenkin csak fatmer van, nekem pl 1 db farmerom van amit szökőévente 1x veszek fel, általában hosszú szoknya van rajtam.
2020. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

[link]


Na ezért.

2020. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%
Én azért, mert kényelmes és minden más ruhámhoz passzol.
2020. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
42%
mert a farmer sosem megy ki a divatból :)
2020. okt. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

5, Igen, melózni járok benne. Kocsmában dolgozom, dzsuvás pincébe le-föl, emelgetni a sörös hordót, leöntenek sörrel-borral, fel kell menni a létrán az üvegekért...

Fekete farmer és fekete póló az egyenruha.


A fąszom fog márkás farmert felvenni. Egyrészt mert sajnálom borba áztatni, másrészt mert az "olcsó tömegcikk" és így megengedhetem magamnak hogy legyen 7 pár belőle. Ha kiszakad, nem szárad meg, akkor is tiszta a ruhám.


Kordbársony összeszedne port, pókhálót...pulcsikat is csak nem szöszöset lehet felvenni.


Egy csomó kereskedelem és eladói, vendéglátós, gyári melóhelyen is kötező a farmer.

2020. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Most épp ismét farmert hordok farmerral.

Eddig ruha+harisnya topánka volt a stílusom egész évben.

Kényelmes, nincs vele macera, a munkahelyem is olyan, hogy nincs szükségem állandóan költözöni, és nekem tetsző nadrágok nagyon kevés van farmeron túl.

2020. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
90%
FarmerbaN.
2020. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
49%

Először is, farmerba, az bele.

Farmerban, az benne.


Másodszor.

Kényelmes. Legalábbis ha nem kisebbet vagy nagyobbat veszel, meg jó szabásút.


Mindenhez megy. Akár egy oversized pulcsi, póló, top, tank top, kabát, bármi.


Sok fajtája van. Akár cső, akár triangle szárú, akár high waisted, könnyen megtalálhatjuk a stílusunkat.


Szerintem jobb, mint a mintás cicanacik, amikben a falusi romák járnak (nem vagyok rasszista, csupán nem tetszik az a stílus).


Mert nekik tetszik. És ez a legfontosabb.


Én pl néha festek is rá valamit (hátulra a zsebére).


A szoknya hidegben nem jó, még több megbámulással, füttyel és "szia csinibaba-zással jár.

Kosztümöt nem szeretem, max az ilyen divatosakat, főleg utcára nem.


Felénk az idősek otthonkában járnak (írtad, hogy kortól is független a farmer viselete).


Egyébként én melegítőben is elmegyek vásárolni, a boltba miért öltözzek ki?


A farmer nem hinném, hogy egyhamar kimegy (már ha kimegy) a divatból.

20L

2020. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
81%

Az 5-öst szépen lepontozták, gondolom, mert keményen fogalmazott, de a lényeget tekintve igaza van. Bármiféle erőfeszítés nélkül könnyű vele összerakni egy prezentálható megjelenést. Rugalmas ruhadarab. Pólótól a zakóig bármivel lehet párosítani.


A ruhadarab eredetébe viszont nem hiszem, hogy érdemes volna belekötni. A férfi viseletben a legtöbb alap darab vagy a munkás ruhákból, vagy az egyenruhákból, vagy a sportruhákból fejlődött ki.

2020. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!