Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A márkaraktár nevű oldal...

A márkaraktár nevű oldal megbízható?

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
gmailes emailcíme van az oldalnak. ez minimum gyanús. kapcsolatnál ez mag megadva meg egy instagram. cégnevet nem találtam az oldalon. én nem bíznék benne
2020. okt. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Rendeltem toluk harom cipot,es azota sem jottek meg.Egy cipo arat visszautaltak,a masik ketto ugy volt hogy megjon,de nyilvan nem erkezett meg.Valaszra sem meltatnak,neha visszairnak annyit hogy szia,de ennyi.Szoval senki ne rendeljen:)
2020. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
2021. májusában rendeltem tőlük 2 cipőt. Azt írták fix hogy 20napon belül megérkezik(nem munkanap hanem 20nap!!). Megtörtént a megrendelés, írták hogy küldik a csomagazonositot hogy lássam merre van a csomag. Nem küldték…írtam nekik instán(máshol nem elérhetőek) valaszoltak hogy nincs még, majd küldik. Írtam egy hét múlva hogy kaphatnék csomagazonosítót??! Le se szartak..írtam megint hogy azt lehet tudni egyáltalán fel lettek e adva a cipők..szinten nem volt válasz.. írtam egy komolyabb hangvételű levelet amiben leírtam hohy ez így nem korrekt. Ismét kakiltak a fejemre. Aztan küldte barátnőm a képernyő képet erről a kérdésről és a két felettem lévő válaszról. Továbbítottam az oldalnak, fel voltak háborodva hogy ilyen nevű ember nem is rendelt, ez rágalom ne higyjem el, csomagazonositot akkor sem küldtek, csak mondtak hogy meg fog érkezni 20 napon belül. Eltelt egy hónap írtam nekik egy kisregényt hogy nem értem miért nem tudnak normálisan tájékoztatni, nem valaszolnak, a cipők sehol stb stb. Egy hét múlva válaszoltak hogy az országban van a csomag, várjam meg a hét végét. Mondtam hogy jó, ez az utolsó időpont ha nem érkezik meg utaljak vissza a pénzt és zárjuk le. Persze nem jött meg…ismét írtam hogy hagyjuk a hazudozást, nem is érdekel már a cipo, utaljak vissza a penzt mert már nevetséges a szitu. Egy hét volt mire válaszoltak . Annyit hogy SZIA. Ez volt a válasz a kisregényre. Ez ma reggel történt. Elküldtem nekik ismét az utalasi adataimat és hozzátettem ha nem történik a mai nap utalás jelentem a fogyasztovedelemnek és a navnak mert semmi cég azonosító nem található az oldalon. Most várok estig, de a fogyasztóvédelemtől már kertem információt mi ez esetben a teendő.
2021. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Összességében másfél hónap elteltével se infók, se cipő. Semmi ügyfélközpontúság nem mutatkozik meg náluk, olyan mintha egy kis tinédzser foglalkozna az oldallal suli mellett…. Ha a nav nem tünteti el őket a hívásom után és még mindig látjátok az oldalt NE RENDELJETEK!!!
2021. júl. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a bankodnak szólj hogy törljék a tranzakciót, mert át lettél verve
2021. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
En írtam a 3. és a 4. választ. A bankomnál dolgozok, de ilyen esetben nem lehet tranzakciót törölni, hisz másfél hónapja utaltam. A kedves Márkaraktár oldalnak jeleztem, hogy utaljanak vissza a mai napon, de emellett megtettem a bejelentést a fogyasztóvédelem felé.
2021. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 ezt jó tudni, köszönöm! remélem megoldódik az ügyed. mennyi idő telhet el max a tranzakció óta ha vissza akarod vonni?
2021. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem is lehet visszavonni, mert nem levonták hanem te inditottad az utalást. En jeleztem a gránit banknak akinél ez az oldal van(szamlaszambol rá lehet jonni hol bankol). Jeleztem nekik hogy a szamla tulajdonosa csaló. Figyelik a számláját. Ha valaki ugyan így járt hogy se csomag se penz akkor írjatok az info@granitbank.hu email címre.
2021. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
#8 Ha már 8 hónapja “várom” a cipőt,akkor is érdemes üzenetet küldeni nekik?
2021. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!