Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nikcsi gardróbjától érdemes...

Nikcsi gardróbjától érdemes rendelni?

Figyelt kérdés

Elég sok negatívat hallottam, de emellett a csoportja tele van posztolva rengeteg pozitívval.

Írnátok tapasztalatokat?

Nem merek rendelni, mert sokan mondták hogy csak addig kedves még meg nem kapja a pénzt utána nagyon lekezelő.


2020. okt. 17. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a neve alapján se szimpi. Tuti gagyi import cuccokat árul dupla áron vagy használtakat. Inkább nézelődj normális helyeken. Egy csomó boltnak már van webshopja. Ha valami nem tetszik vagy nem jó, egyszerűen vissza tudod küldeni és a pénzt is visszakapod. Most még leárazások is vannak.
2020. okt. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Tripla áron árul mindent

És olyan egy lekezelő stílusa van…ha 2 hónap múlva érdeklődsz hogy hol a megrendelt termeked te vagy a szar h zaklatod mert ő 2 céget vezet dolga van

2021. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer rendeltem onnan.

Baromi későn kaptam meg a terméket.

Üzenetet se olvassa el.Hiába írtam neki.

És baromi drága is.

Soha többet onnan.

2021. dec. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Nem rendeltem még

A csoportjában benne vagyok.

Egy bunkó nagyképű,ma olvastam h egy vásárló irt kommentet h megkapta e a privát üzenetét.

Biztos meg…ez milyen válasz egy eladotol ?

Nagyon sok primarkos cuccom van,beszerzési àron.

Ő meg 2-3 x os áron adja,sok vevő meg el van ájulva h jajj de cuki a Nikcsi kimegy nekünk vásárolni

Csak azt kellene nézni h milyen életszínvonalat tart fent h havi 2 x kimegy vásárolni.

2021. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Néztem én is a csoportját.

Szerintem is nagyon drágán ad mindent.

Sose vásárolok tőle.

2021. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!