Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen alapruhákat vegyek...

Milyen alapruhákat vegyek amik jól kombinálhatóak és van közöttük lezserebb, vagányabb de nőcisebb is?

Figyelt kérdés
70.000 Ft-ot szánok rá.Az Aréna plázába megyek.Melyik boltokat vegyem igénybe?(most járok ott először,felénk csak new yorker,c&a,meg takko van).Ennyiből fel lehet frissíteni a ruhatárat?(cipőt ne írjatok,azt már vettem( 2 pár converse,3 pár magassarkú,2 sportcipő)fekete nike,fehér adidas)
2010. aug. 8. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
átmeneti kabát semleges színben, színes pulcsik, egyszerűbb nadrágok, amik suliba, randira stb mehetnek... mintás pólók, sálak...
2010. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de miből hány darabot lehet kb. kihozni ebből a pénzből?
2010. aug. 8. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
mittudomén mekkora leárazás lesz, körbenézel és megveszed ami tetszik. pl ma vettem tescoban kabátot, mert olcsó és jól nézett ki, hibátlan varrással... nézz szét sok helyen és ne kapásból az első kicsittetszikcuccot vedd meg... ennyi
2010. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem mképp vegyél egy jó blézert (lehetőleg olyat, amit utcára és last minute egy színházba is fel lehet akár venni), egy jó blúzt, pár egyszínű, jó szabású rövidujjú felsőt (nem hátrány, ha van köztük kböző nyakkivágású, stílusú, anyagú... vmi bővebb, vmi szűkebb)... alkattól függően egy jó farmert-vagy többet, de kböző színekben lehetőleg. Akkor lehet pár mintás felső, és mondjuk egy-két jól megválasztott, bármivel kombinálható sál, nyaklánc és fülbevaló. Plusz bármi, amibe beleszeretsz közben :).
2010. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alapdarab egy jól kihasználható blézer, fekete nadrág, egy szép ing, 3-4 egyszerű farmer, átmeneti kabát, esetleg mellény, 4-6 hosszú ujjú felső, 2-3 pulcsi v. kardigán amelyiket jobban szereted. És a kiegészítők, amik igazán feldobják a ruhatárat.

Nekem 3 szürke farmerom és 2-3 kék farmerom van, 2 fehér, 1 lila, 1 fekete, 1 magenta hosszú ujjú pulcsi, 1 lila kardigán, 1 fekete, 1 vöröses-lilás nem tudom milyen színű kapucnis pulcsim van. Még most készülök venni egy szép kockás inget. Ehhez 1 magassarkú, 1 sportcipő, egy bokacsizma. Jól kombinálom színes övekkel, egy bézs kis táskával, és egy vagány sötét rózsaszínes-metál színű nagy táskával.

2010. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!