Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet rendelni egyedi...

Hol lehet rendelni egyedi maszkot (feltöltött kép alapján)?

Figyelt kérdés
Ahol színvonalasan meg is csinálnák. Találtam ilyen oldalakat, de csak cégeknek gyártanak, minimum 50 darabot, nekem csak egy kéne...

2020. okt. 18. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kovetem
2020. okt. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Google a barátod.

[link]

[link]

2020. okt. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Pont az a kettő lett belinkelve, amit néztem.

Az elsőnek hülye formája van, pont ott van a hajtás, ahova a mintát szeretném. nem a szám közepére.

A másodiknál a tervezés kicsit humoros, ezen a színvonalon, semmi garancia arra, hogy valóban úgy készül el, ahogy gondoltam.

Azért köszönöm, ment a zöld

2020. okt. 19. 00:40
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Tehát nem az a lényeg,hogy valóban védjen, hanem az hogy jól nézzen ki..
2020. okt. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen az a lényeg. Tudjuk, és a honlapokon is jelzik, hogy nem véd. A maszkozásról mindenkinek lehet véleménye, de nem én hozom a törvényeket és nem is ez volt a kérdés. Ha millióid vannak orvosi maszkok cserélgetésére akkor hordjad, de én és a legtöbb ember a szövet maszknál maradunk. És mivel úgy néz ki, hogy még egy jó ideig kötelező is lesz, miért ne lehetne egyedi?
2020. okt. 19. 09:49
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nincsenek millióim orvosi maszkokra, de olyat meg nem is viselek ami nem ér semmit.

Tehát, haszontalan dolgokat mi a francért aggassak magamra?

2020. okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Talán mert kötelezõ?
2020. okt. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

Szabad országban semmi nem kötelező.

Pláne semmit nem érő dolog. Ezt a kérdező is beismerte...

2020. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó nem kötelező, de nem engednek be semmilyen zárt helyre, vagy ha bemész kidobnak onnan, esetleg rendőrt hívnak, aminek meg nemcsak pénzbeli de jogi következményei is lesznek. Ez kinek hiányzik? Egyébként még mindig nem ez volt a kérdés....
2020. okt. 19. 15:07
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez nekem eléggé úgy hangzik mintha kötelezõ lenne.
2020. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!