Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most vettem egy Gucci melegítő...

Most vettem egy Gucci melegítő szettet de szerintem replika,néztem pár videót ezzel kapcsolatban de pár dolog egyezik az eredeti Gucci cuccokkal de a cimkére az van írva hogy Made in Turkey.Szerintetek valódi?

Figyelt kérdés

2020. okt. 20. 13:16
 1/9 A kérdező kommentje:
file:///C:/Users/-/Desktop/IMG_20201020_124101.jpg
2020. okt. 20. 13:18
 2/9 anonim ***** válasza:
Hol vetted?
2020. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Linkeld be (az nem link) , de ha mar felmerul a kerdes, akkor valoszinuleg hamis. Ha hivatalos boltban vetted akkor nincs miert aggodnim
2020. okt. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Cigánygucci. Fel nem vennék ilyet.
2020. okt. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ecseri piacon vetted, akkor nyilván hamis.
2020. okt. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%

Hol vetted? Mert ha nem a hivatalos üzletből, akkor 99%, hogy HAMIS.

Ebayen, Aliexpressen, Vaterán nem kapsz eredetit.

Nem tudom, hogy pontosan mennyibe kerül egy ilyen szett, de százezres nagyságrendekben kell mérni. Aki 2000-3000 forintért árulgat “guccsit”, az átverés. De megkockáztatom azt is, hogy valaki 30-70 ezerért kínálgatja a büdös kínai replikát, így megvezetve a jellemzően fiatal vagy gyanútlan vásárlót.

A hamisítvány ruhaiparnál undorítóbb dolog szerintem nem létezik. És sajnos nem az a legnagyobb baj vele, hogy gusztustalanul silány, és röhejesen fest. Ki tudja, hány félholt, fiatal gyereket vagy nőt tart fogva egy ilyen kis felszín alatti bűnbarlang, ahol ezeket a minősíthetetlen vackokat gyártják. Éhbérért dolgoztatják őket, emellett a bántalmazás napi szintű. Rabszolgaként bánnak velük, erről a hatóságok pedig mit sem tudnak, mert könnyen meglehet, hogy anyakönyvi kivonatuk sincs, mert már ebbe a nyomorba születtek bele, a puszta létezésükről sem tud senki.

2020. okt. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Török. Nincs miről beszélni.
2020. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

@13:52


Te komolyan elhiszed hogy az Kínában gyártott eredeti márkás ruhákat gyártó dolgozók nem ilyen körülmények között dolgoznak? Mert akkor nagyon naiv vagy.

2020. okt. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem link
2020. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!