Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Haloween jelmezi ötletek?

Haloween jelmezi ötletek?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan Haloween jelmezt, ami nem feltűnő, és könnyű megcsinálni? Tehát az otthoni ruhatárból, és nem jéne rendelni kiegészítőket, vagy jelmezt. És ami lehetőleg nem feltűnő, hogy pl. elmegy mellettem egy ember, és nem jegyzi meg, hogy jelmez van rajtam. Tudtok ilyeneket?

2020. okt. 20. 18:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
13/L
2020. okt. 20. 18:05
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
ha nem latszik akkor mi venne a halloween ?
2020. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Boszi, cica, vámpír, ezek a legkönnyebbek :) de amúgy sztem a szellem jelmez is cuki és nagyon egyszerű :D
2020. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
2020. okt. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#1

Az osztályunkat két fészre osztitták, és csak nekünk tar bulit a tanárunk. Mivel nem szeretnék egész nap az iskolában valmi ijesztő, normális haloweeni jelmezbe mászkálni. Ha mondjuk szellemnek öltöznék, egy lepedővel a fejemen és a testemen, két lyukkal kivágva, hogy lássak is. Á, kicsit sem néznének hülyének, így Október 21-én. Ezért kéne egy kevésbé feltűnő jelmez.

2020. okt. 20. 18:40
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

öltözz Annabelle babának:


[link]


a sminket le tudod koppintani, hajad be is fonhatod kettobenszalaggal atkötve, ruha mag valami amit akarsz lehet valami fodros bluz is akár.

2020. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

meg az elozohoz ezt a kepet linkelnem:


[link]

2020. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, hogy szörnynek, vagy valami hasonlónak akarsz-e öltözni, de ha nem, akkor mondjuk a kedvenc hírességed is lehetsz, azt talán az utcára is fel tudod venni.
2020. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Fehér polo

Rövidnadràg

2 copfba a haj

És..harley quinn :D

2020. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz valami film/sorozat/könyv szereplőnek. Nem tudom miket szeretsz, de elég sok olyan karakter van, aki hétköznapi ruhákat hord és mégis van benne valami, ami miatt felismerhető. Pl. lehetnél Eleven a Stranger Thingsből vagy mondjuk most pont elég felkapott az Emily Párizsban. De lehet akár rajzfilmes karakter is, pl. Pindúr pandúrok, vagy a Scooby doo-ból Vilma vagy Diana
2020. okt. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!