Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan győzzem meg őket?...

Hogyan győzzem meg őket? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Szeretnék márkás (Tommy Hilfiger, Calvin Klein, stb.) cuccokat hordani, de a szüleim nem engedik, pedig van rá pénzük.

2020. okt. 24. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Attol meg nem latsz bele a penztarcajukban. Mit fizetnek stb.


Probalj meg diakmunkat nezni es abbol venni. Amig nem kell fizetned semmi mast.

2020. okt. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
88%
Meg kéne kérdezni, hogy miért nem engedik, és akkor lehet érvelni.
2020. okt. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Hány éves vagy? Ha ilyen elvárásaid vannak menj és dolgozz meg érte
2020. okt. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Menj el dolgozni es költsd a saját pénzed vagy vegyél hamisat. Egyáltalán hogy van merszed beosztani a szüleid pénzét?
2020. okt. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha ilyen igényeid vannak, keresd meg magadnak a rávalót. A szüleid tudják hogy funkció szempontjából tökéletesen megfelel az olcsóbb nem márkás ruha is. Én se fizetnék négyszer annyit a címkéért, mert ez nekem semmit sem jelent, de elfogadom ha neked igen, viszont a rávalót magadnak kell előteremtened.
2020. okt. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Azok az igények😂🤦‍♀️
2020. okt. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Ezen van a hangsúly, nekik van rá pénzük és nem neked!

Majd ha megdolgozol érte akkor vehetsz magadnak azt amit akarsz.

2020. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Mert attól, hogy nem éheztek (nem tudom pontosan, mit jelent nálad a “van pénzük”), még tudják, hogy nem felesleges h_lyeségekre kell költeni. Akármennyi pénzetek is van, biztos vagyok benne, hogy van mire költeni ahelyett, hogy Tommy Hilfiger felirat legyen a pólódon.
2020. okt. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem a ruha teszi az embert. Attól nem fognak jobban szeretni hogy van egy "cékás" pólód.

Én pölö mindig kinevetem ezeket az embereket, akik azt hiszik hogy attól lesznek többek hogy van egy logó a felsőjükön.

2020. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát más pénzét ne is költsd mértéktelenül. Ha mindenáron feleslegesen túlárazott holmikat szeretnél, hogy villoghass instán, akkor menj el szépen diákmunkázni
2020. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!