Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Találtatok már turiban olyan...

Találtatok már turiban olyan ruhákat, amiről utólag tudtátok meg, hogy egy kisebb vagyont ér?

Figyelt kérdés
Még gimiben egy levi's dzsekit találtam, de akkor még nem díjaztam annyira, úgyhogy bedobtam a szekrény aljába és kb most találtam meg 6-7 évvel később. Kiváncsiságból utánanéztem, mert gondoltam rá, higyha kimosom még jó lesz. Na aztán kiderült, hogy ugyanaz a dzseki 45ezer forint alsóhangon.

2020. okt. 25. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Igen újonnan annyi de, ha el szeretnéd adni nagyon nehéz dolgod lesz. Nem kapkodnak nagyon értük,örülj ha tízezer forintért elviszik. De jobb esetben 5000ft
2020. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Lena7 ***** válasza:
100%

Ilyen nagy összegben még nem. (Nem vagyok egy nagy turis. Ritkán van alkalmam elmenni és akkor is leginkább sportruházatot veszek)


Eddig ami a legtöbbet érte az egy Nike márkájú sportnadrág volt (15.000 ft-ért volt fent a neten, én 1.500 ft ért vettem 🤷‍♀️)

2020. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretném eladni. Amúgy én sem vagyok nagy turis. De erre kifejetten emlékszem. Gimi óta nem is voltam. Bár most gondolkozok pár eddzős cuccot beszerezni onnan.
2020. okt. 25. 16:44
 4/14 Lena7 ***** válasza:
100%

Nagyon jó edzős nadrágokat/pólókat/pulcsikat szoktam venni (darabos háda)


Ez igaz nem a legolcsóbb turi (ugye a kilós sokkal olcsóbb), viszont én itt nagyon jó dolgokat szoktam találni.


Az egyetlen egy negatívum az az, hogy nadrágból általában csak 40 felettiek vannak és nagyon nehéz olyat találni amit az előző viselője combban nem nyúlytott ki.


(Szoktam látni 36-38 as nacikat, amik combban elállnak. Ez gondolom amiatt van, mert az adott embernek nagyobb méretű naci kellett volna, viszont ő beérte a kisebbel is és emiatt az anyag ott egy idő utan "megnagyobbodott")


Pont előző héten vettem azt a nadrágot amit fentebb írtam.

Azon kívül még 1 db volt ami kisebb méretnek számított🤷‍♀️


Én a hádán kívül más turikba nemszoktam járni, szóval másról nemtudok nyilatkozni.

2020. okt. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem a balahai Creamet ajánlotta munkatársam. De majd körülnézek. Köszi az infót 😁
2020. okt. 25. 17:28
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Gucci cipzaros felsot. 600 forintért:)
2020. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Lena7 ***** válasza:
100%

Uhh, arról én is nagyon jókat hallottam. (Csak még nem volt erőm/időm elbattyogni oda)


Remélem jó dolgokat fogsz találni🤗

2020. okt. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Converse cipő 700 ft-ért no name vidéki turiban, Levi's farmer szintén 700-ért Humanából, A&f pulcsi és Hollister ruha nem is tudom, talán kilós Hádából. És-ezek ugyan nem turisak de: Martens bakancs 10

000-ért jófogásról és egy Levis's farmer teljesen ingyen egy ruhacseréről.

2020. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szépen kifogtad akkor :D
2020. okt. 25. 20:06
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyu egyszer vett egy Remington hajvasalót 200ft-ért :D
2020. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!