Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok lenne egy kérdésem!...

Lányok lenne egy kérdésem! Valakinek bejön az ha egy pasi nejlon harisnyát hord hosszú nadrág alatt? Mert ugye régen a mi ruhatárunkban volt a harisnya! És akinek tetszik tudna pár ötletet írni hogy például milyen szín passzol milyen gatyához pólóhoz

Figyelt kérdés
B**i meg K****G beszólásokat felejtsétek el! KOMOLYAN!! Heteró vsgyok!!

#nejlonharisnya #Pasikharisnyában #Divat a harisnya a pasin #Szexi pasik harisnyában #Divat és pasik harisnyában #Férfi divat női vélemények
2020. okt. 26. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Ha fázik vegyen fel férfiaknak való, jégeralsót. Én személy szerint meghalnék a röhögéstől, ha letolnád a gatyád, és ott virítana a nejlon harisnya. Lehet hogy régen ez volt a divat, de pl akkoriban a fürdés nem volt az....

Arra is áttérsz?

2020. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem nem nem nem nem. Van a férfiaknak megfelelő alsó ha fázik, de a harisnya kész röhej egy férfin.
2020. okt. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

Ha fázol akkor jégeralsó!


Ne nevettesd ki magad nejlonnal férfiként, főleg ha hetero vagy.

2020. okt. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

Nekem még a pamut(vagy hasonló) anyagú harisnyával sem lenne bajom, de a nylon harisnya borzasztóan nézne ki.


Plusz saját tapasztalatból mondom, hogy egyrészt baromira nem kényelmes(bár az én bőröm érzékeny), másrészt nem melegít annyira, hogy értelme legyen aláöltözőnek venni.

2020. okt. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Ha a hideg miatt szeretnél nejlonharisnyát hordani, akkor már szerintem is sokkal praktikusabb lenne helyette egy jégeralsó vagy sí aláöltöző, de úgy veszem ki, Te azért szeretnéd viselni, mert erotikusan izgatónak találod.

Viszont jobb, ha tudod, hogy számomra (és valószínűleg a nők túlnyomó része számára) egyáltalán nem "szexi" egy pasin a nejlonharisnya.

Elhiszem, hogy amúgy heteró vagy, meg nyilván mindenki azt hord, amit akar, egyedül azt nem értem a kérdésedben, hogy miért fontos, hogy a színek passzoljanak, ha úgyis hosszúnadrág alá akarod felvenni. :)

2020. okt. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Jobban jarnal egy vastagabb -mondjuk- 200 denessel, abban nem fagysz meg. A nejlon csak disz, semmit nem melegit. Mi is csak azert vesszuk fel, mert jol nez ki (fekete), meg hogy bizonyos outfitekhez ne legyen meztelen a labunk :D
2020. okt. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
"régen" B...+ amikor ez még a pasiknál is elfogadott volt, akkor lóháton jártak és az nem nejlon harisnya volt.
2020. nov. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
A nylonharisnya egyáltalán nem melegít, így nincs értelme hordanod. Vegyél jégeralsót vastag zoknival.
2020. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

Ha olyan kényelmes a jéger akkor ti nők miért nem hordjátok?

8. Egyáltalán nem melegít?

Pedig nadrág alatt sok nő hordja. Vajon miért..

Mellesleg gyártanak férfi nejlonharisnyát is csak szólok az elmaradottaknak, és ha egy férfinek épp az jön be akkor azt veszi fel ahogy én is teszem.

Íme:

[link]

2020. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Lányoknak a hideg ellen meg ott van a női bőrcsizma a férfi acélbetétes helyett meg az összes trampli bakancs helyett.

Hogy egy kicsit erről is beszéljünk.

2020. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!