Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon kicsi mellre hol tudok...

Nagyon kicsi mellre hol tudok venni szebb melltartókat/topokat?

Figyelt kérdés
Sajnos a kínaiban, New yorkerben, Takkoban, meg eddig ahol néztem az A kosár is hatalmas volt a melleimre. A gyerekmelltartók meg csíkosak, virágosak, stb. Más kis mellű hol talál jó darabokat?

2020. okt. 27. 12:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
A Tezenisben nézd meg :) sok szép van kicsi kosárméretre is
2020. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Intimissimi. Elég kis méretek vannak, sokféle fazon.

Vagy Sloggi. Ott vannak jó topszerű melltartók is.

2020. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Pedig én pont a kínait akartam ajánlani. Esetleg Pepco.

Nekem kínaiból több is van, ami elég szexi, és én is valahol a szúnyogcsípés és A kosár között vagyok.

2020. okt. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
skiny, bár amennyire emlékszem magyarországra csak egy outletük jutott :( pedig imádom őket *.*
2020. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Én egyszer kaptam egy halom Tezenis melltartót új állapotban. Olyan szinten voltak kitömve, hogy abba nem tudom, kinek a melle fér bele, A kosár ide vagy oda. Tényleg nagyon pici cicire voltak jók, bár nem tudom, az erős push uppal hogy állsz, mert ezek tényleg tele voltak szivaccsal. De talán nem állnának el a melledtől.
2020. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Metionin ***** válasza:
Sinsay csipkés bralettek, KIK topok.
2020. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A szivacsosokat nagyon utálom, sajnos amit találok is és esetleg jó lenne az ki van tömve, én pedig olyat nem vennék fel. A sinsaynál meg csak csipkések vannak, az valahogy nem jön be. Átlátszik az összes felsőn :/
2020. okt. 27. 18:21
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát szerintem így sajnos leginkább a gyerekrészleg marad vagy a sportmelltartó, de az meg nem vehető fel nyilván minden ruha, blúz alá.

A helyedben a gyerekkollekciót vadásznám, vannak olykor egyszerű darabok is, egy tininek is kell egy sima fehér melltartó pl.


Illetve nem tudom, ismered-e az Astratex webshopot. Ha venni nem is szeretnél, ajánlom, hogy a méretkalkulátorukat mindenképp próbáld ki és HIGGY NEKI. Komolyan. Meglepő eredményt kaphatsz, de nekem nem tévedett, minden egyes melltartó tökéletes lett, amit az általuk megadott méretben rendeltem (boltban nem vettem, mert extrém méret, esélytelen lenne kapni - hasonló cipőben járok, mint te). Lehet, nem is a megfelelőt hordod most (én sem azt hordtam).

2020. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tezenis, Calzedonia, Vivien Vance.
2020. okt. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam az Astratex kalkulátorát, beírtam hogy a mellbőség 82 cm, mell alatti 72 cm, derékbőség meg 66 cm és kijött hogy 65/D. De azért köszönöm :D
2020. okt. 27. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!