Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel keresztelőre?

Mit vegyek fel keresztelőre?

Figyelt kérdés
Karácsonykor lesz a keresztelő és az a megtiszteltetés ért hogy 17 évesen egy tündéri kisfiú keresztanyukája lehetek. Tudnátok segíteni milyen ruhát vegyek fel? Egy egyberészes ruhát/szoknyát képzeltem el (csipke is lehet benne) fiatalos és csinos ruhát szeretnék. Linkeket, képeket szívesen fogadok vagy boltot esetleg. De ha internetes rendeléssel oldható meg az sincs kizárva

2020. okt. 27. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Színben szerintem valami világos legyen, legalábbis nálunk ez a szokás. Mi megbeszéltük a keresztszülőkkel, hogy ki mit vesz fel, hogy nagyjából összeöltözzünk.

Fehér, krém, púder, halvány nude..., én ezekben a színekben gondolkodnék.

Ne legyen ki a vállad, ne legyen kivágott és ne legyen túl rövid sem. Bár decemberben úgyis kabátot is veszel gondolom, vagy valami blézert, de azért mégis.

2020. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
28%

[link]


Én ebben a ruhában voltam a keresztfiam keresztelőjén. Nálunk meg volt beszélve, hogy a szülők és a keresztszülők miben lesznek, a női részleg fehérben volt a férfi pedig királykékben.

2020. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!