Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek Nike vagy Adidas...

Szerintetek Nike vagy Adidas cipőt vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap tervezek venni cipőt ami bírja a telet is.(sima sportcipőt). Szerintetek a Nike vagy az Adidas jobb márka?

2020. okt. 29. 14:54
A kérdező szavazást indított:
#nike
#adidas
17 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik jobban tetszik. Egykutya.
2020. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, de ne sima sportcipőt vegyél télre utcai viseletre mert szétázik meg szétfagy benne a lábad, hanem ezt a kategóriát:

[link]

2020. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Az Adidas egy fokkal jobb környezettudatosság és a dolgozóik számára teremtetett munkakörülmények szempontjából.
2020. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, ami jobban tetszik neked. Rengeteg Sneakerem van, nem tudatosan de a Nike uralja a Sneaker falamat. Egyébként ne sima sportcipőt nézz, az nem lesz tél álló. Ha mindenképp ebben a két markában gondolkozol akkor már inkább egy AirForce-t nézz, nekem az sosem ázik be.
2020. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

A Nike gyerekmunkásokat dolgoztat napi 2 dollárért, 12-14 órában. Én bizony nem veszek már tőlük semmit. Azt a kevés göncöt amit régen vettem, még elhordom de már újat nem veszek. Mellesleg már nagyon nem azt a minőséget hozza amit például 15-20 éve.


Az Adidas szerintem jó minőségű termékeket gyárt, ha márka akkor Adidas vagy Puma.

2020. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!