Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az about you alkalmazásban...

Az about you alkalmazásban hol van a méret táblázat?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kabátot megrendelni. Látom hogy meg lehet adni hogy milyen méretet szeretnék venni, de hol találom az adott márkához tartozó részesebb méret adatokat?

Általában két méretből vanak ruháim, így nem tudom hogy az adott márkából melyik lenne jó. Csípő, mell, derék bőség ilyesmi van valahol az oldalon megadva?

Gondolom lennie kell, de nem találom.



2020. nov. 1. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ugy vettem észre csak ilyen méret kalkulátor van ami meg tippeli hogy neked milyen méret kell.

Inkább keress rá a konkrét márkára.

Mitudomen ha tom tailor kabátot akarsz rendelni akkor írd be a googlebe , hogy tom tailor méret táblázat stb

2020. nov. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
OK köszi. Nagy hiányosság szerintem. Nem tudom miért nem építették bele az alkalmazásban. Azért nem két filléres cuccok ezek.
2020. nov. 1. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Be lehet állítani, a saját méreteidet, a Méreted fül alatt. Nekem mindig jól működik, pedig elég kis méret vagyok és általában minden óriási rám, de sosem kellett vissza küldenem még hozzájuk semmit.
2020. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi akkor eszerint csinálom.
2020. nov. 1. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!