Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek a bakancsok miért a női...

Ezek a bakancsok miért a női kategóriában vannak, ha pasi is simán hordhatná őket a kinézetük alapján?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



Abszolút semmi nőiesség nincs bennük. És az is tetszik, hogy normális hosszú szárúak, mivel a férfinek mondott lábbelik között szinte egyáltalán nem találni olyat, aminek rendes magas szára van. Gondolom, nem divat.


De ezek szerintem rohadt jól néznek ki, semmi csicsa, semmi csat, semmi ilyen-olyan minta vagy kriksz-kraksz.

Főleg a 2 hosszabb szárú tetszik, azok közül is leginkább a Deichmannos.


Az áruk is tökéletes.


Furán néznének rám a boltban, ha a női osztályról vennék olyan bakancsot, ami kinézet alapján egyáltalán nem női?


Habár nem is értem továbbra sem, hogy ezek miért a női részlegre vannak sorolva... A férfi kategóriában meg olyan lábbelik vannak csizmának csúfolva, amik valójában cipők.



2020. nov. 11. 08:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%

Azért női mert a férfi divatnak ma nem része a csizma, aztán meg 41-es méretnél nincs nagyobb.


Ha ilyet akarsz akkor Martensek közül mazsolázz.

2020. nov. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

Tőlem ha megkérdeznék hogy ez férfi vagy női, akkor rávágnám hogy női. Szerintem nagyon látszik rajta, és furcsán néznék egy férfira akin ez van.

De hasonló stílusú férfi csizmát biztos találsz. NEkem is tetszenek az ilyenek.

2020. nov. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%

Ezeket én nőinek látom.

A női cipők nincsenek normál férfi méretben és szűkebbek is a lábfej és a vádli részen.


Keress férfi bakancsot!

2020. nov. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%

Abban egyetértek, hogy férfias kinézetűek. Viszont amint írták, teljesen más a kialakítása, mint a férfi cipőknek. Látszik rajtuk, hogy nő cipők.


Ez olyan, mint a skinny farmer. Szerintem az elég nőies ruhadarab, a férfi skinny farmerokon mégis látszik, hogy az nem nőknek lett gyártva.

2020. nov. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

Én nőinek látom egyértelműen. Vannak férfi bakancsok is, de azokon is látszik, hogy férfinak szánták őket.

Ha ilyenben meglátnék egy férfit, az elég fura lenne, azt hinném, hogy beöltözött valaminek.

Meg azért nem túl gyakori a 36-38-as lábú férfi. És miért lenne a férfi cuccok között? Akkor nem találják meg a nők.

2020. nov. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%
Ez egyértelműen női.Ha te ezt nem látod meg,az nem a csizma/bakancs hibája.
2020. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%

Ránézve nekem is egyértelműen női jutott eszembe.

Nem tudnám elmondani miért, de egyszerűen látszik a fazonján.

És nem csak az lehet nőies, ami magassarkú, tipi-topánka.

2020. nov. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%
Ezeken határozottan látszik, hogy női cipők. Olyan a kialakításuk. Egy pasi (hacsak nem rocker) nem venne fel ilyen hosszúszárú csizmát. Emellett a méretezés is nőknek lett tervezve meg látszik, hogy "karcsúbb", mint egy pasi csizma.
2020. nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
16%
A rocker sem,ez női. Csak a b...zí
2020. nov. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
71%

Azért ránézésre nőies a fazon. Ettől függetlenül ha tetszik szerintem nyugodtan vedd meg, kit érdekel hogy néznek?

De mindenképpen próbáld fel, mert a női és a férfi méretek nem teljesen ugyanazok, és a női fazokonál eleve gyakoribb a keskeny kialakítás.

2020. nov. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!